Metallurg Magnyitogorszk – Traktor Cseljabinszk 3:0 (vége) | CSZKA Moszkva – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:1 (vége) | Dinamo Moszkva – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 3:1 (vége)
SZKA Szentpétervár – Lokomotiv Jaroslavl 4:0 (vége) | HC Slovan – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége)
Metallurg Magnyitogorszk
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Traktor Cseljabinszk
péntek 04.01.2013, 12:00 • Kuznyeckih Metallurgov, Novokuznyeck • KHL

Jól beosztotta a gólokat a hazai együttes, minden játékrészben ütöttek egy gólt. Annyira azért nem volt sima a mérkőzés, ahogy ezt az eredmény mutatja. A Metallurgnak meg kellett küzdenie a győzelemért. Ma volt egy Malkinjuk, aki mesterhármasával eldöntötte az összecsapást.

Köszönöm a figyelmüket! (14:06:44)

60:00

59:00
    Úgy látszik, érdemben már semmi nem fog változni.

58:30
    Malkin megszerezhette volna a negyedik gólját is. Garnett hatalas bravúrral védett!

58:00
    Az utolsó két percen belül vagyunk.

57:57
    Platonov került lövőhelyzetbe, de lövését védte Garnett.