Internazionale – Bologna FC 3:2 (hosszabbítás vége)
Internazionale
3:2 (1-0)
Bologna FC
kedd 15.01.2013, 21:00 • San Siro, Milano • Olasz Kupa

Vége! Az Inter egy megkérdőjelezhető, 120. perces góllal kiüti a Bolognát! (23:31:39)

121
    1 perc a ráadás!

121
    Cambiasso tüntette el a kapust!

120
    Az Inter gólt szerzett!

Agliardi eltűnik középütt, Ranocchia az üres kapuba fejel egy pocsék szöglet után!

120
    Palacio elől Portanova szerel, aztán Agliardiról kerül szögletre!

119
    Ez a szöglet most nem jó, kirúgás!

119
    Diamanti kis szöglet, visszakapja, ível, szöglet!

118
    Diamanti ad parádé labdát Gabbiadininek, aki tüzel, Handanovic véd, szöglet!

117
    Agliardi fogja meg az újra betett labdát!

117
    Guarín szögletét Motta csúsztatja ki!

117
    Zanetti még egy szögletet harcol ki!

116
    Diamanti ívelt Gabbiadininek, aki a gólvonal mögött Handanovic kezébe fejel, lehet, hogy bent volt???

116
    Palacio rohan Costanzo után és ordibál vele, amiért nem jelezte a faultot.

115
    Most egyértelműen az Inter van fölényben!

115
    Cassano alig-alig tud járni is!

114
    Megint Pereirát faultolják, jöhet az Inter!

114
    Pereira most ível, Guarínhoz viszont megint odafejelik, alapvonalra letolja, beadja, Agliardié!

113
    Zanetti harcol ki szögletet újra! Pereira Guarínhoz rúgja, aki emberbe rúgja, szöglet!

113
    Pereira is a partvonalon túl, de hamarosan visszajön.

111
    Motta kap sárgalapot Pereira felesleges lerántásáért.

110
    Zanetti! Ahogy írtam! Meglódul, teliberúgja Agliardit, a kipattanó üres kapu előtt találja, de kapufát lő, kifelé pattan a labda!

109
    Diamanti két csel után ballal csavar, fölé.

108
    Zanetti egyre többet van elöl! Harcolt már ki szögletet, most már feltolva játszik.

107
    Pereira esik össze és fogja maszkos arcát. Tiszta színészet, mellkason érintette őt védője.

106
    Megvolt a térfélcsere!

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Vége a hosszabbítás első félidejének, térfélcsere!
    Cassanot ápolják, a játék csapdos, hol ez, hol az támad, Diamanti szenzációsan játszik, Gabbiadini formába lendül, Silvestre pocsék formában van ma is. Mi lesz még?

Befejeződött az 1.félid.hossz..

105
    A hosszabbítás első félidejének utolsó percében járunk.
    Cassanot a pálya mellett ápolják, 10 emberrel a hazaiak.

105
    A támadásnak Pazienza vet véget, aki Mudingayin faultol.

104
    Kis szöglet, Diamanti becsavarását Palacio megint szögletre fejel.

104
    Koné lódul meg, majd Silvestrére rúgja a labdát, szöglet!

103
    Nagyon jó még mindig a San Siro gyepe, a lapos passzok szépen folynak rajta.

102
    Morleo szereli szépen a szélen Guarínt.

102
    Koné ível Gabbiadinihez, aki lesen állt.

101
    Vigyázni kell ezekkel, hiszen nincsen cseréje egyik csapatnak sem.

100
    Pérezt rúgja fel Mudingayi csúnyán.

99
    Portanova rúgja Cassanoba, majd Guarínhoz pattan, aki nem tudja beadni először, a visszapattanót összeszedi, ám ez is veszélytelen.

98
    Pereira beadását Agliardi üti ki!

97
    Kis szöglet, a beívelést lekapja Handanovic.

96
    Mudingayi hátrafelé rúg egy felszabadításnak szánt labdát, majd belelép a beadásba, szöglet.

95
    Érezni a feszültséget, egyik csapat sem mer annyira kockáztatni, mint a meccs elején!

93
    Cassano emeli be az életveszélyes szabadrúgást, Cambiasso a rövid oldalon kifejeli.

93
    Guarín átküzdi magát az alapvonalon két védőn is, Gabbiadininek pedig csak az a választása maradt, hogy hátulról odalépjen, sárga!

92
    Mindkét csapat kihasználta már mindhárom cserelehetőségét, amit a vendégeknél elég értelmetlennek találok, hiszen bár Gabbiadini szerezte a Bologna második gólját, Pasquato sem játszott rosszul előtte.

91
    Cambiasso a teljes védelmen átküzdi magát, majd csúnyán mellélő!

91
    Az Inter kezdte a hosszabbítást!

91
    Elkezdődött az 1. hossz..

A Bolognának 3-al több lövése volt, eggyel több szöglete, az x inkább az Interre nézve hízelgő!

Vége a rendes játékidőnek! Az Inter tovább kell, hogy küzdjön a jól játszó Bologna ellen az áhított elődöntőért! Guarín és Palacio góljait Diamanti és Gabbiadini egalizálta!

Vége a második félidőnek.

94
    Palacio kifejeli, Pazienza távoli lövése mellépattan!

94
    Gilardino centerezne, ez is szögletre pattan! Utolsó perc!

93
    Kis szöglet, Pereira középre ível, Agliardi megfogja középen!

92
    A szögletet Handanovic üti ki, Cassano indul, Palacio középre ad, Portanován megpattan, Agliardi szögletre üti!

92
    Koné és Motta játszik össze a szélen, előbbi középre passzol Gabbiadinihez, aki teszteli a szlovén kapust, hatalmas védéssel szöglet!

91
    4 perc a ráadás!

90
    Silvestre középre fejeli vissza, Ranocchia ollózása elkerüli a kaput!

89
    Cassano a tizenhatos oldaláról adhatott volna be, Portanova blokkol, szöglet!

89
    Konét állítja meg Juan iszonyatosan fontos helyzetben, a tizenhatos vonalán egy kontránál!

88
    A pocsékul játszó Jonathan helyett a ghánai Mudingayi a pályán!

87
    Koné az töösről, az alapvonalról tette vissza Diamantinak, aki éppen mellélőtt!

85
    Az Inter gólt szerzett, de Costanzo zászlaja megmentette a Bolognát az újabb kapott góltól! Kétes les!

84
    A Bologna gólt szerzett!

Góóóóóól!!! Gabbiadini értékesít egy kiváló Motta-ívelést közelről! 2-2, hosszabbítás lesz??

83
    Juan harcol ki csapatának bedobást, minden másodperc számít az Internek.

82
    Ranocchia kishíján öngólt fejelt!!! A kapufáról éppen kifelé pattant a labda, Handanovic kezébe! Óriási!

81

Elképesztő!!!!! Diamanti berúgta a megérdemelt gólját!! Az iménti szabadrúgást védhetetlenül csavarta a bal felsőbe, Handanovic mozdulni sem tudott!! 2-1, 10 perce van a Bolognának kiegyenlíteni!

79
    Pereira veszélyes helyen buktatja a Bologna támadóját!

77

2-0! Gilardino hevesen reklamál Bantinak, hiszen a Bologna középpályája és támadószekció kompletten megállt, mivel azt gondolta, bedobás lesz, a védő azonban előrevágta a labdát, az asszisztens nem jelzett, Palacio pedig a védelemre vezette a labdát és bevágta a gólt. Kétes gól, de gól!

75
    Gilardino feje előtt centikkel csúszik el a labda a kapu előtt két méterrel! De les volt, így a gól érvénytelen lett volna.

74
    Kinyílik a Bologna lassacskán.

73
    Palacio lódul meg, a tizenhatos túloldalára passzol Cassanohoz, aki Guarínhoz teszi a tizenhatos elé, majdhogynem elbotlik a labdában, de visszaadja Palacionak, aki kapásból lő, Agliardi kezébe!

73
    Motta közére lövésébe Gilardino ér bele, így elveszi azt Diamanti elől.

72
    Cambiasso akadályoz meg egy megindulást okosan.

71
    Pereira szöglete borzalmas, átment a túloldalra, Guarín gyűjtötte be.

71
    Zanetti az alapvonalról adna középre, szöglet.

70
    Cassano óriási helyzetben kapja a labdát, Portanova mellől ütemtelenül elcsőrözi, mellé!

70
    Piali utolsó cseréje: a svéd helyett a görög.

69
    Pereira 30 méterről messze-messze a kapu mellé.

68
    Diamanti rúgja fel Cassanot, szabadrúgás a sz9gletnél kicsit beljebb!

68
    Pereira passzolna középre az ötös sarkáról, Agliardi azonban lábbal véd szögletre!

67
    A Bologna egyre nehezebben talál most utat, stabilabb lett a hazaiak játéka, az előny pedig náluk van.

66
    Cambiasso emel Pereirahoz, aki érthetetlen módon nem vette le, így Agliardi zsákmánya lett a labda.

65
    Morleo elől halássza el Jonathan, a kontra lelassul.

64
    Pereira lő messze-messze fölé-mellé.

63
    Cassano előtt pattant el a labda Jonathan veszélyes beadása után!

62
    Kötelező volt erősíttenie az Internek, ezért állt be Cambiasso és Palacio is, hiszen a Bologna sokkal jobban játszik most már az esélyes hazaiaknál.

61
    Bologna-szöglet! A kifejelt labdát Pazienza lövi fölé!

60
    Rocchi első kezdése dicstelen volt: már el is hagyja a pályát, helyén Palacio.

60
    Folytatódik a játék! Diamanti lőtt megint 25-ről, újra 1 méterrel mellé! Mi lesz, ha megtalálja a lövőkéjét?

59
    Ranocchia biceg le.

46
    Csere a Internazionale-nél/nál: lemegy Benassi, bejön Cambiasso.

58
    Diamanti lép oda aljasul Ranocchia lábára, aki megfelelően össze is esik.

56
    Érthetetlen csere: az első félidőben jól játszó Pasquato helyett Gabbiadini érkezik.

55
    A Bologna 14 év óta először juthat a Copaa Italia elődöntőjébe, összesen kétszer nyerték meg eddig a trófeát.

54
    Bologna-szöglet, ebből sincs veszély, Motta lövésébe pedig beleugranak, a labda Motta kezére pattan vissza.

53
    Diamanti, aki korábban a West Hamben is megfordult (és kiesett velük), talán a Bologna legveszélyesebb játékosa.

52
    Rocchi először kezd, amióta a Laziotól az Interbe igazolt.

51
    Rocchi vágja az égbe a veszélyes labdát! Pocsékul találta el.

46
    A félidőben az első félidő végére teljesen eltűnő Guarente helyett az ex-Fiorentina és ex-Napoli játékos Pazienza érkezett.

50
    Sorensen elől Handanovic parádés kivetődéssel ment!

49
    Diamanti ívelhet be veszélyes heylről.

48
    2008-2009-ben Rocchi, az Inter játékosa már nyert egy Coppa Italiát a Lazioval, akkor a Samp ellen tizenegyeseket rúgtak, Cassano és ő is kihagyta a maga büntetőjét.

47
    Motta ível át veszélyes helyzetből egyik oldalról a másikra, messze.

46
    A Bologna kezdte a második félidőt.

46

Banti véget vet az első félidőnek!
    Hagyott még nyitott kérdéseket a Coppa Italia negyeddöntőinek harmadik párharca a második félidőre. A Bologna érzésem szerint jobban játszott, többet veszélyeztetett, mint ellenfele, mégis a hazaiak vezetnek egy parádés Cassano-Guarín összjáték után.
    A vendégeknek több szöglete volt, fél perccel kevesebbet birtokolták a labdát, de kettővel többet lőttek kapura. Ha ez így folytatódik, ebből könnyen lehet döntetlen és hosszabbítás is!

46
    Diamanti a tizenhatos bal sarkáról tüzel, ez is mellé! Érik az egyenlítés, a Bologna szempontjából kár, hogy szöglet lesz!

46
    1 perc a ráadás.

45
    A kis szöglet után a beívelés kihullik a pályáról.

45
    Diamanti 25 méterről kínálja meg Handanovicot, aki szépen véd, majd Ranocchia tisztáz, szöglet!

44
    Már sokadik lese volt ez az Internek a félidőben, jobban kéne figyelniük!

43
    Íme! Cassano vette el Péreztől, cipelte, leadta Rocchinak, aki csaknem elesik benne, de így is visszajut Cassanohoz, aki Guarínhoz passzol, lesre!

42
    A Bologna 3 védős felállása extrém veszélyes, az Inter simán megúszhat, ha szerencsésen pattan számukra a labda.

41
    Handanovic óriásit vetődve megfogja Gilardino fejesét! Gyönyörű fejes, gyönyörű védés!

40
    Az ismétlésekből látszik, Guarín gólja előtt milyen gyönyörű lövőcsellel fektette el a csk-t, Portanovát, majd lőtt el mellette!

39
    Diamanti a sorfalba lövi a labdát, lövése nyomán Ranocchia esett össze, áll a játék.

38
    Diamantit buktatja Benassi 25-28 méterre a saját kapujuktól.

36
    Villámgyors kontra végén Cassano megint Guarínhez emel, most megelőzik a védők.

35
    A kiegyenlített meccsen tehát az esélyes Inter szerzi meg a vezetést, nehéz helyzetben a vendég Bologna!

34

Cassano kavargat a bal oldalon, Guarínhoz passzol, aki egy gyönörű lövéssel 18 méterről beveszi Agliardi kapuját, méghozzá a bal felsőt vette célba!

33
    Tojáshéjon táncolva passzolgat a Bologna az Inter tizenhatosának előterében, Pasquato végül lő, de a labda a védőn felpattan, éppen Handanovic kezébe.

32
    Cassano most a bal oldalról próbálkozott, Agliardi bravúrral szedte ki a remek lövést, szöglet, amelyet szintén a kapus húz le!

32
    Jonathan veszélyes pöccintését Sorensen viszi el a sok támadó között.

31
    A maszkos Juan bedobása kirúgássá válik, miután Guarín összeesik Portanova és Antonsson között.

30
    Motta beadásánál Pasquato tűnik el középen, ezért nem jár tizenegyes.

29
    Rocchi passzol Cassanohoz a vonalnál, de műesik, Banti nem eszi meg.

28
    Gilardino előtt akad el a Bologna formálódó támadása.

27
    Motta cselei után beadásra szánja el magát, de félig lövés félig passz lesz belőle, egyik se igazán.

27
    Pasquato lőtt 9-10 méterről, lapos lövését bravúrral fogja Handanovic!

26
    Cassano az Inter legaktívabb tagja, mindkét oldalon feltűnik és veszélyhelyzeteket teremt, habár többnyire nem alakul ki 100%-os ziccer ebből.

25
    Diamanti kezez a labdába, Banti a támadó bánatára észrevette ezt.

24
    Pasquato kis szögletét Diamanti íveli Sorensenhez, középen kifejelik.

23
    Morleo ívelése Jonathanről pattan szögletre, az első Bologna-szöglet jön!

23
    Egyelőre elég kiegyenlített a meccs, mindkét fél próbálkozott már elégszer.

22
    Cassano labdája Rocchi előtt úszik el.

20
    Diamanti lő 1-2 méterrel mellé távolról.

20
    A Bolognában játszik Sorensen is, aki korábban az ősi rivális Juventus keretéhez tartozott.

19
    A hazaiak szokásos kék-fekete, vendégek fehér szerelésben játszanak.

18
    Érdekes módon az egyetlen pályán lévő világbajnok a Bologna sikeréért játszik ma, Gilardino korábban pedig a Milanban is megfordult, tehát a San Siro közeli ismerős neki.

17
    Pérez és Motta játszott össze, utóbbi beívelt, középen Ranocchia lyukat rúgott, de nem lett veszély.

16
    Cassano bök alá, Silvestre fejét meg is találta a labda, ám végül elkerülte a kaput.

15
    Guarente kapott sárgát az iménti eset miatt.

14
    Cassano adott jó labdát Rocchinak, ő azonban nem tudta megszelidíteni, visszakerült Cassanohoz, akit Guarante faultolt 25 méterre a kaputól.

13
    A Bolognának idén a Varese, a Livorno és a Napoli esett áldozatul a Copaa Italiában, azaz egy sztárcsapatot már kiejtettek, ráadásul pont egy jelenleg a bajnokságban Inter előtt állót.

12
    Pasquato lövése többel megy fölé, mint amilyen széles a kapu.

11
    A két csapat Weisz feliratú mezben lépett pályára, így tisztelegve az Inter korábbi sikeredzője, Weisz Árpád előtt, aki 1942-ben Auschwitzben hunyt el.

10
    Pérez vette el a labdát Guaríntól, majd távolról lőtt, mellé.

9
    Cassano vezethette egyedül védőjére a labdát, de lassú volt, leszerelték, majd egy fordulásos lövéssel próbálkozott, amely messze elkerülte a kaput.

8
    Veszélyesebben kezd a Bologna! Pioli csapata többször is az ex-udinei Handanovic kapuja elé került.

5
    Marco Motta fejelt tizennégy méterről, a labda Handanovic kezében köt ki.

5
    Gilardino veszélyzetetett.

1
    Az Inter, közelebbről Rocchi, a Laziotól érkező új igazolás kezdte a találkozót.

1

Kezdősor:

Internazionale: Handanovic - Zanetti, Jonathan, Silvestre, Pereira - Ranocchia, Juan, Guarín, Benassi - Cassano, Rocchi

Bologna FC: Agliardi - Motta, Portanova, Antonsson, Morleo - Sorensen, Perez, Guarente, Gilardino - Diamanti, Pasquato

Játékvezetők: Banti - Dobosz, Costanzo.

Az Olasz Kupa negyeddöntőiben az egyaránt Serie A-s Inter és Bologna találkozik. A hazaiak negyedikek, a vendégek 14.-ek jelenleg az első osztályban, így a párharc esélyese egyértelműen a hazai kék-fekete csapat.
    Az első két meccsen a Lazio a Cataniat, a Juve a Milant ejtette ki és jutott az elődöntőbe, holnap pedig a Fiorentina a Romát fogadja a Giuseppe Franchiban.
    A meccs 21:00-kor kezdődik!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.