Real Madrid
2:0 (1:0)
Valencia CF
kedd 15.01.2013, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Spanyol Kupa

A Real Madrid 2:0 arányban múlta felül a Valencia csapatát a spanyol kupa negyeddöntőjének odavágóján, és ezzel rendkívül kedvező helyzetből várhatja a visszavágót.
    A kapura lövések aránya (16:15) elárulja, mennyire pörgős, nyílt mérkőzést láthattunk. A helyzetkihasználása azonban a madridiaknak sokkal jobb volt, így fél lábbal már az elődöntőben érezhetik magukat. Cristiano Ronaldo két 100%-os ziccert is kihagyott a második félidőben, de így is a Real Madrid örülhet a mai eredménynek (22:53:50)

90
    3 perc lesz a hosszabbítás

90
    Megkezdődik az utolsó perc a rendes játékidőben. A Valenciának nem sok ideje maradt, hogy szerezzen egy idegenben lőtt gólt, és életben tartsa a továbbjutási reményeit

80
    Ronaldo hagy ki ismét óriási ziccert! Véd a kapus, pedig egy az egyben volt Guaitával szemben

79
    T. Costa lemegy, bejön Gago

Nagy Zalán

Gólok: 37. Benzema, 73. Guardado (öngól)

Lapok:   70. Albiol (RMA), 75. Alonso (RMA), 92. Khedira (RMA) - 47. Costa (VAL), 68. Ruiz (VAL), 74. Soldado (VAL)

Real Madrid: Casillas - Essien, Albiol, Carvalho, Marcelo(Coentrao - szünetben) - Khedira, Alonso, Ronaldo, Modric(Di Maria 62.), Özil - Benzema(Higuain 69.)
    Valencia CF: Guaita - Joao, V. Ruiz(R. Costa 74.), Rami, Guardado - T. Costa(Gago 79.), Banega(Valdez 84.), Piatti, Parejo, Jonas - Soldado

Játékvezetők: Fernández - Comité, Asturiano

Nézőszám: 70000