Stoke City – Crystal Palace 4:1 (hosszabbítás vége) | Blackpool FC – Fulham FC 1:2 (hosszabbítás vége)

A Stoke City gólt szerzett!

Felteszi az i-re a pontot a Stoke! Jones passza után CAMERON JEROME lötte ki a jobb alsó sarkot!

110

JOHNATAN WALTERS eldönti a mérkőzést!
    Jones nagyszerű passza után közvetlen közelről vágta be a hazai támadó a bal alsóba a labdát!

95

Ismét közeli fejessel kerül előnybe a Stoke!
    Ezúttal JOHNATAN WALTERS fejelhetett tisztán az ötösön belülről, Újra közel áll a továbbjutáshoz a hazai csapat

86
    A Crystal Palace gólt szerzett!

GLENN MURRAY büntetőből egyenlít! Nem lesz ebből sima továbbjutás a hazaiaknak!

69

KEWYNE JONES góljával megszerzik a vezetést a hazaiak! Etherengton beadása után fejelt az ötösről a hazai támadó! Nagy lépést tett ezzel a továbbjutás felé a Stoke