Avangard Omszk – Lev 4:0 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – HC Slovan 3:1 (vége) | MHK Szpartak – Lokomotiv Jaroslavl 5:2 (vége)
Jugra Hanti-Manszijszk
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Slovan Bratislava
péntek 18.01.2013, 14:00 • Arena-Jugra • KHL

A harmadik harmadban taktikusan játszott a hazai csapat. Jól tartották a korongot, nem engedtek a pozsonyiaknak nagyobb nyomást kialakítani a kapujuk előtt, és lassan el is fogyott az idő a harmadból. A végén még lehozták a vendégek a kapust, de nem sikerült az egyenlítés. Fontos három pont maradt otthon a Jugra csapatának. (16:19:55)

60:00

59:40
    A Jugra gólt szerzett!
    Az üres kapuba ütötte KRYSANOV ANTON a harmadik Jugra gólt. Gólpasszok: Konstantin Glazachev, Sergei Demagin

51:08
    Skorokhodov kemény lövése jobboldalról , Janus kesztyűjében.

50:05
    Jól védi a kék vonalat a Mansijsk

49:10
    Másik oldalon máris egy nagy helyzet alakult ki és Kytnár egy lepattanót közelről a kapusba lőtt

48:30
    Magogin teljesen egyedül Janus előtt közelről lőtt, de Janus védett.

47:58
    Sersen lövése a bal fölső sarokba tartott, de Biryukov elkapta, mint a legyet

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 8. Krysanov (Glazachev, Troncinsky), 40. Skorokhodov (Krysanov, Safronov), 60. Krysanov (Glazachev, Demagin) - 35. Kytnár (Kukumberg)

Jugra Hanti-Manszijszk: Biryukov (Masalskis) - Pepelyaev, Grebeshkov, Skorokhodov, Sitnikov, Magogin - Ibragimov, Safronov, Krysanov, Glazachev, Demagin - Starosta, Troncinsky, Khlyntsev, Bulyansky, Rybakov - Belyaev, Yatsenko, Bocharov
    HC Slovan Bratislava: Janus (Konrád) – Sigalet, Sersen, Bakos, Bliznák, Miklík – Datelinka, Svarný (A), Hudácek, Ölvecký, Bartovic (C) – Mojzís, Tabacek, Kudrna, Kytnár, Kukumberg (A) – Trska, Mihálik, Mikús, Preisinger, Dano.

Játékvezetők: Gofman, Ronn - Misyur, Raming