Liverpool F.C. – Norwich 5:0 (vége) | Newcastle United – Reading FC 1:2 (vége) | Manchester City – Fulham FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Aston Villa FC 2:2 (vége)
Liverpool Football Club
5:0 (2:0)
Norwich City
szombat 19.01.2013, 16:00 • Anfield Road • Barclays Premier League

Mai mérközés kiütéssel végzödött. Liverpool dominált az egész meccsen és ötször is bevették Bunn kapuját. Második félidöben Gerrard,Sturridge és Sterling is eredményes volt. (17:53:01)

90:00
    Tartalék játékvezetö két perc hosszabbítást mutat fel.

90:00
    Elkezdödött az utolsó perc a meccsen.

88:00
    Liverpool nyugodtan játszadozik, adogat és már várják, hogy a szurkolóikkal ünnepelhessenek.

86:00
    Vendégek cserélnek, Snodgrass jön le és Anthony Pilkington jöhet a pályára.

84:00
    Beadást követöen Downing fejjel próbál gólt szerezni, de csak kirúgás jöhet.

83:00
    Hazaiak immár a 10. szögletjükhöz készülödhet.

81:00
    Snodgrass a saját térfelén szabálytalankodik, így megszerzi a meccs második sárgalapját. Vendégek kezdenek túlságosan is bekeményíteni.

80:00
    Elkezdödött az utolsó 10 perc, vendégek kézzel-lábbal védekeznek a saját kapujuk elött.

77:00
    Következö cserét is kihasználja a Liverpool. HENDERSON mehet öltözni és JOE ALLEN jöhet a pályára.

74:00
    BENNETT öngólt szerzett. Így is össze volt esve a vendégcsapat, de most már örömmel várják a mérkőzés végét.

73:00
    Vendégek végképp összeestek, semmi összjáték.

71:00
    Norwich támad, kiharcol egy szögletet. A támadás Jones kapus magabiztos kezében végzödik.

69:00
    Kettös csere a hazaiaknál. LEIVA le , STERLING fel. És STURRIDGE szintén jöhet le Borini válltja.

67:00
    Norwich igyekezhet , hogy ne kapjon még egy gólt. A labdatartás 69%- 31%

66:00
    A Liverpool gólt szerzett!

Liverpool kiüti a Norwichot, STEVEN GERRARD megszerezte elsö gólját a mai meccsen.

66:00
    Az elö csere a meccsen , amelyet a vendégek használnak ki.

65:00
    Vendégek végezhetik el a szabadrúgást, Liverpool védelme visszazár. Vendégek ezt sem használják ki.

63:30
    Donwing beadása jobbról, de csapattársat nem talál.

61:00
    Liverpool szurkolói ujjongnak, ez a gyözelem már talán biztosra vehetö

60:00
    Norwich tartogatja a labdát, de nemiagzán tud épp támadást kihozni belöle.

58:00

Liverpool 3:0 !! Beadás, amelyet egy újabb átadás követett. Kapus hiába vetődött, mert STURRIDGE DANIEL labdája már a halóban is volt. Szépen játszik a Liverpool.

57:00
    A vendég Norwich végre labdához jutott és ki is használta , egy baloldali szöglet következik.

55:00
    Eredménytelen szöglet , Bunn végezheti el a kirúgást.

54:00
    Ismételten szép összjáték a vendégek kapuja elött, a beadást a vendégek szögletre rúgták.

52:00
    Egy jobb oldali támadás Liverpooliaknál, de ismét mellé. Liverpoolnak érik a harmadik gól.

50:00
    Kapura lövés Gerrardhoz pattant a védöktöl, de Gerrard ezúton nem hozta a kötelezöt, mellé rúgta.

49:30
    Kisebb helyzet a hazaiak térfelén ,de Liverpool védelme higgadtan végzi a feladatát.

48:30
    Liverpoool paszsolgat, de elveszíttik. Jöhetnek bedobással a vendégek.

47:00
    Widsomt hosszan indították , de az elsö támadás pontatlanul végzödött.

46

Az elö 45. perc igazi angol focit hozott számunkra. Liverpool kitudta használni a lehetöségeget és ezzel vezet 2:0 ra. Hogy mit hoz a másik félidö, megtudhatjuk 15 perc múlva.

45:00
    Bíró 1 percet hosszabbít.

45:00
    Utolsó perc következik az elsö félidöben.

44:00
    Norwich nemtudja megjátszani a labdát, újra Liverpoolnál a labda.

42:00
    Elsö sárgalap a meccsen, amelyet a hazaiak kapnak.

41:00
    Az eddigi labdatartási statisztika elég egyértelmü. 67% - 33% a Liverpoool javára.

39:00
    Vendégek elsö nagy helyzetje, szép kombináció, de a hazaiak vették az akadályokat és felszabadultak.

37:30
    Vendégek bal oldali szögletett végezhettek el, amiböl egy újabb szöglet született.

36:30

Sturridge elhagyta a labdát LUIS SUAREZ javára, aki a bal sarokba gólt lö.

36:30
    Szögletet követöen Henderson újabb lövése Bunn kezében kötött ki. Bunn eddig teszi a dolgát.

35:00
    Norwich védelem ismét a tizenhatoson belül, mert újabb hazai szöglet következik.

32:30
    Gerrar következö akciója kirúgást követ. Nagyon akciódúsan játszik a Liverpool , Norwich csak védekezhet.

30:30
    Jobb oldali szögletet Gerrard végezhette el , amely Wisdom fejéröl böven a kapu fölé repült.

29: 00
    Suarez kiharcolta a következö szögletet. Suarez nagyon aktívkodik ma.

28:00
    Kíváncsian várjuk mostmár mit hoz össze a Norwich.

26:30

JORDAN HENDERSON gyönyörü góljával vezet a hazai csapat. Tizenhatoson belül szép áttadás Suareztól majd egy Henderson kapáslövés amely egyenesen a halóba repült.

23:30
    Kisebb helyzeta Liverpool javára, de Bunn csak szemmel követte a labdát.

22:00
    Tettey a hazai sztárt Gerrarddal szembe szabálytalankodott, a bíró mégsem mutatta fel az elsö sárgalapot.

21:00
    Liverpool ismét saját térfeléröl indíthatja a támadását a szabadrúgást követöen.

19:30
    Norwich jutott el az elsö szögletig, csapattárs fejéröl nem talált a halóba.

17:30
    Az elsö szöglet a mérközésen , amit a liverpooliak végezhettek el, de a kisszögletböl nem lett nagyobb helyzet.

16:30
    Szabadrúgás, Liverpool támadhat a saját térfeléröl.

15:00
    Az elö 15. perc akció dúsan telt, láthattunk már kapuralövéseket is ,de még mindig 0:0 az eredmény. Jó foci lesz ez a mai.

13:00
    Egy szép akciónak lehettünk részesei, bal felén a Liverpool felrúgtak a labdát, amely csapattársat talált , szép csel a tizenhatosban, kigurítás, egy újabb passz és belfeléröl egy gyengébb lövés , amelyet a vendég kapus védett.

11:00
    Kontrával indulhatott volna a Liverpool, de taktikai szabalytalansággal a Norwich véget vetett a támadásnak.

Egyébként a nagy havazások végett , majdnem elhalasztották a hétvégi fordulókat a Premier League ban , de végül minden megoldódott és csak pár meccs marad el az alacsonyabb bajnokságokból.

8:00
    Kicsit kapkodós játék, oda-vissza jár a labda mindkét csapattól, de többnyire Liverpool birtokolja a labdát.

7:00
    Egy Liverpool próbálkozás , jobb oldali lövés éppen csak a kapufa melé, de kapus rajta volt .

6:00
    A mérközés elsö szabadrúgása következik , amit Nowich végezhet el , Lucas szabálytalansága után.

5:00
    Hazaiak az ellenfél teröletén tologatnak, majd egy lövés,de nem volt pontos.

4:00
    Norwich kirúgást követöen a pálya bal felére szálló labda embert talált, de balról nem sikerölt a beívelés.

2:00
    Suarez beívelte , de a fejes csak mellé. Elsö hazai támadás még nem ért gólt.

1:30
    Liverpool védekezik és egy hatalmas felszabadítás ami embert nem talált.

1:00
    A vendégek kezdhették el a meccset.

1

Liverpool F.C.:
    Jones - Wisdom, Carragher, Agger, G. Johnson - Gerrard, Leiva, Henderson - Downing, Sturridge, Suaréz

Norwich:
    Bunn - Martin, Bennett, Turner, Garrido - B. Johnson, Howson, Snodgrass - Tetley, Holt

Játékvezetők:
    Oliver - Flynn, England

Norwich szintén a középmezönyben a 12. helyen tevékenykedik. Az utolsó 6 meccsükön csak egy meccset nyertek. Küzdeniük kell nekik is és bizonyítani. Jó meccsnek igérkezik.

Liverpool csapata nem igazán vitte túlzásba a pontok gyüjtését, ahogy régen megszokhattuk tölük. Ideje összeszedniük magukat és otthon hozni a mai meccset , mivel csak a középmezönyben a 8. helyet foglalják el.

Legyenek üdvözölve a onlajnok.com oldalon. A mai Premier League játéknapján az FC Liverpool fogadja a Norwich csapatát. Ahogy az angol ligában megszokhattuk biztosan nagyon hajtós meccsnek lehetünk részesei.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Gólok: 26. Henderson, 36. Suarez, 58. Sturridge D, 66. Gerrard, 74. Bennett (öngól)

Lapok:   42. Johnson (LFC), 81. Snodgrass (LFC)

Liverpool Football Club: Jones - Wisdom, Carragher, Agger, G. Johnson - Gerrard, Leiva (69. Sterling), Henderson (77. Joe Allen) - Downing, Sturridge (69. Borini), Suaréz
    Norwich City: Bunn - Martin, Bennett (66. Hoolahan), Turner, Garrido - B. Johnson, Howson, Snodgrass (86. Pilkington) - Tetley, Holt

Játékvezetők: Oliver - Flynn, England