Liverpool F.C. – Norwich 5:0 (vége) | Newcastle United – Reading FC 1:2 (vége) | Manchester City – Fulham FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Aston Villa FC 2:2 (vége)
Liverpool Football Club
5:0 (2:0)
Norwich City
szombat 19.01.2013, 16:00 • Anfield Road • Barclays Premier League

Mai mérközés kiütéssel végzödött. Liverpool dominált az egész meccsen és ötször is bevették Bunn kapuját. Második félidöben Gerrard,Sturridge és Sterling is eredményes volt. (17:53:01)

90:00
    Tartalék játékvezetö két perc hosszabbítást mutat fel.

90:00
    Elkezdödött az utolsó perc a meccsen.

88:00
    Liverpool nyugodtan játszadozik, adogat és már várják, hogy a szurkolóikkal ünnepelhessenek.

86:00
    Vendégek cserélnek, Snodgrass jön le és Anthony Pilkington jöhet a pályára.

84:00
    Beadást követöen Downing fejjel próbál gólt szerezni, de csak kirúgás jöhet.

83:00
    Hazaiak immár a 10. szögletjükhöz készülödhet.

81:00
    Snodgrass a saját térfelén szabálytalankodik, így megszerzi a meccs második sárgalapját. Vendégek kezdenek túlságosan is bekeményíteni.

80:00
    Elkezdödött az utolsó 10 perc, vendégek kézzel-lábbal védekeznek a saját kapujuk elött.

77:00
    Következö cserét is kihasználja a Liverpool. HENDERSON mehet öltözni és JOE ALLEN jöhet a pályára.

74:00
    BENNETT öngólt szerzett. Így is össze volt esve a vendégcsapat, de most már örömmel várják a mérkőzés végét.

73:00
    Vendégek végképp összeestek, semmi összjáték.

71:00
    Norwich támad, kiharcol egy szögletet. A támadás Jones kapus magabiztos kezében végzödik.

69:00
    Kettös csere a hazaiaknál. LEIVA le , STERLING fel. És STURRIDGE szintén jöhet le Borini válltja.

67:00
    Norwich igyekezhet , hogy ne kapjon még egy gólt. A labdatartás 69%- 31%

66:00
    A Liverpool gólt szerzett!

Liverpool kiüti a Norwichot, STEVEN GERRARD megszerezte elsö gólját a mai meccsen.

66:00
    Az elö csere a meccsen , amelyet a vendégek használnak ki.

65:00
    Vendégek végezhetik el a szabadrúgást, Liverpool védelme visszazár. Vendégek ezt sem használják ki.

63:30
    Donwing beadása jobbról, de csapattársat nem talál.

Gólok: 26. Henderson, 36. Suarez, 58. Sturridge D, 66. Gerrard, 74. Bennett (öngól)

Lapok:   42. Johnson (LFC), 81. Snodgrass (LFC)

Liverpool Football Club: Jones - Wisdom, Carragher, Agger, G. Johnson - Gerrard, Leiva (69. Sterling), Henderson (77. Joe Allen) - Downing, Sturridge (69. Borini), Suaréz
    Norwich City: Bunn - Martin, Bennett (66. Hoolahan), Turner, Garrido - B. Johnson, Howson, Snodgrass (86. Pilkington) - Tetley, Holt

Játékvezetők: Oliver - Flynn, England