Ghána – Kongói Demokratikus Köztársaság 2:2 (vége) | Mali – Niger 1:0 (vége)
Mali
1:0 (0-0)
Niger
vasárnap 20.01.2013, 19:00 • Nelson Mandela Bay Stadium (Port Elizabeth) • Afrikai Nemzetek Kupája

Vége a találkozónak! Mali az élre állt a B csoportban egy kínkeserves, 84. perces 1-0-s győzelemmel a leggyengébbnek tartott Niger ellenében. Összességében megérdemelte a győzelmet Mali, de Niger is mindent megtett a pontszerzésért, kishíján össze is jött, de ez nem a pontszerző nap volt.
    Holnap a C csoporttal folytatjuk! (20:56:44)

90
    Maazou packázott el ígéretes lehetőséget.

89
    A nigeri szögletet kifejelik középütt.

88
    Koudize helyett Dante, azaz Alhassane a pályán!

87
    Most próbálkozik a fehérmezes csapat is, de nem úgy tűnt a meccs alapján, hogy itt komoly esélyeik lennének.

86
    Szegény Niger így veszíti el a mérkőzést, hogy Mohamed zavarta Daouda kapust, ezért kiejtette a labdát, mindez a 84. percben!

84
    Mali gólt szerzett!

GÓL! Mali megszerezte a vezetést! Daouda ejtette ki Diawara ívelését, Keita pedig bepofozta az üres kapuba!

82
    Samassa ejtette ki a gyenge ívelést, de Maazou mögötte állt már.

81
    Maazou cselei után Somaila érkezett középen, de nem tudta erővel megrúgni, Samassa fogja!

80
    Traoré fejeli fölé 7 méterről az üresen kapott labdát!

79
    A másik Diarra is lejön, helyén Diakité!

78
    Issoufou helyett Talatou érkezett.

77
    A meccs helyzete!!!! Fantasztikusan játszottak össze most a maliak, Diabaté a végén lekészíti Keitának, aki 17-ről a felső lécet döngeti!