OGC Nice – AS Nancy-Lorraine 4:6 (bűnt. vége) | Montpellier HSC – FC Sochaux 2:3 (hosszabbítás vége) | Paris Saint-Germain – Toulouse FC 3:1 (vége)
bűntető vége
OGC Nice
4:6 (1:1)
AS Nancy-Lorraine
szerda 23.01.2013, 14:15 • Stade Municipal du Ray, Nice • Francia Kupa

AS Nancy-Lorraine nyerte a nagyon szoros mérközést , de végül ök folytathatják a Francia kupában a 4:6 os gyözelem után. (18:09:31)

120
    Nancy gólt szerzett! MURATORI VINCENT gólt lött.

120
    Nice gólt szerzett! CICELLI RENATO gólt lött.

120
    Nancy gólt szerzett! SEBASTIEN PUYGRENIER gólt lött.

120
    Nancy gólt szerzett! SAMI JOEL rúgta a gólt.

120
    Cvitanich jobblábas lövését Ndy tudta nehezn védeni, szöglettel folytatódhat a játék.

119
    Egy perc van hátra és jöhetnek a tizenegyesek.

118
    Nagy játék a vendégeknél, de sajnos gólt nem sikerült szerezniük , ugyanis az utolsó pillanatban becsúszott a védö és szabályosan szerelt.

116
    Pied cselezte be magát szépen a tizenhatosba , de a védök nagyon szépen leszerelték.

112
    Már csak 8 percük maradt a csapatoknak, hogy gólt szerezzenek.

109
    Nice végezhet el egy nagyon fontos szögletet, de a szöglet a kapu fölé száll.

109
    Eseménytelenül zajlik a 2. félidö. Talán már a tizenegyes párbajra készülnek a játékosok.

Gólok: 6. Bosetti A., 90+. Dario Cvitanich, 120. Didier Digard (bünt.), 120. Sami Joel (bünt.), 120. Renato (bünt.), 120. Muratori Vincent (bünt.) - 23. Paul Aloo Efoulou, 57. Paul Aloo Efoulou, 120. Ayasse Thomas (bünt.), 120. Sebastian Puygrenier (bünt.)

Lapok:   0. Muratori Vincent (NIC), 96. Salif Sane (NIC)

OGC Nice: Joris Deller-Civelli,Kolodzienczak,Genevois,KOMIS-Digard, Anin,Diaz(64. E. Bautheac),Muapay-Meriem(77. Cvitanich) , Bosetti(64. J. Pied)
    AS Nancy-Lorraine: Ndy-Ayasse,Sami,Sane,Puygrenier-Mangani,Muratori,Dampha,Moukandjo(90+ Jeanvier)-Efoulou(81.Joachim),Louis(78. Tameze)