Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 5:3 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 3:2 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Corona Brasov Wolves
péntek 25.01.2013, 18:00 • HC Nové Zámky • MOL Liga

Izgalmas hokit hozott a harmadik harmad is. A brassóiak nyomást gyakoroltak a harmad nagy részében az Újvár kapujára, de Krizan ma kiválóan védet. Nagyon fontos három pontot gyűjtöttbe az Érsekújvár. (20:14:52)

60:00

59:49
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    A mindent eldöntő gólt MAMONOVS VLADIMIRS üti az üres kapuba. Gólpassz: Mikhailov Konstantin, Stefanka Miroslav

59:06
    Brassóiak lehozzák Polc kapust

58:47
    Nagy kavarodás Krizan előtt. Megszakítja a bíró a játékot.

58:07
    Buli következik Krizan kapujánál.

57:58
    Óriási helyzetbe került Rawlik, de az üres kapu mellé ütötte a pakkot.

54:34
    Az újvári védők sorra hárítják a brassóiak támadásait.

53:50
    Wehrs lövésébe Zsóka kotor bele, de a kapu mellett gurul el a korong.

52:55
    Nagy kemény lövését a kék vonaltól védi bravúrral Krizan

52:15
    Most nyomást gyakorol a Brassó Krizan kapujára.

49:25
    Krizan kapus küldött egy pontos passzot előre, de Gábris rosszul találta el a pakkot, és Polc véd.

A Brassó gólt szerzett!
    Kihasználta a Brassó az emberelőnyt. BASZILEDISZ TIBOR a gólszerző. Gólpasszok: Antal Zsombor, Rawlik Rory

42:57
    Krizan kapust fejen találja a pakk, ál a játék

42:32
    Egy palánk melletti harc után, megszakítja a bíró a játékot.

Elkezdődött a harmadik harmad.

Háromgólos sima vezetés után az újvári csapat 5 perces hátrányba került, és a Brassó ezt ki tudta használni és szorossá tette a mérkőzést. A harmadik harmad kb.19:35 kor kezdődik.

40:00

39:18
    Barcák fordulásból lő egy nagyot. Polc bravúrosan véd.

39:00
    Brassóiak kézzel játszottak a bírok megszakítják a játékot

38:21
    Végre egy Ruzicka lövés, de Polc csemegézik.

37:50
    Rosszul játssza eddig az Újvár az emberelőnyt. Krizan előtt a pakk.

36:22
    BONAR JOSHUA újból büntet és már csak egygólos a hazai előny. Gólpassz: Wehrs Kevin

35:30
    Most sikerült felszabadítani az újvári csapatnak.

34:35
    A vendégek továbbra is nyomás alatt tartják az Újvár kapuját. Folytatódik az emberelőnyük.

33:53
    Kihasználta a Brassó a kettős emberelőnyt BONAR JOSUA révén. Gólpasszok: Wehrs Kevin, Rawlik Rory

33:23
    Újabb kiállítás a hazaiaknál 2 percet kap Hrudik palánkra lökésért

32:58
    A hazai Král sisak nélkül. Egy pillanatra csak hárman a hazaiak .

32:16
    Kiállítás a hazaiaktól Púchovsky 5+20 perc fejre irányuló támadásért

32:16
    Púchovsky ütközött egy brassói játékossal. A román játékos sérülten fekszik a jégen.

31:25
    Sucharda vágja ki a pakkot a nagy brassói nyomás után.

30:15

29:55
    Kettő lepattanót is bravúrosan véd Bonar előtt Krizan. Bonar csak csóválja a fejét.

29:15
    Kiegészült az Újvár

28:45
    Nagyon jól játszik és figyelmes az Újvár az emberhátrányban.

27:45
    Dobry jól támadta a Brassói támadókat és felszabadít. Ki dobja a pakkot a harmadból.

22:15
    MAMONOVS VLADIMIRS a körök közül bombázott Polc hálójába. Gólpassz: Stefanka Miroslav

21:10
    Gábris a Polc kapuja mögül próbálta helyzetbe hozni társait,de pontatlan volt, és egész Krizan kapusnál a korong

20:33
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Pysarenko bottal akasztásért

20:01

Az első harmadban-fölényben játszott a hazai csapat, és kétgólos előnnyel folytathatja a meccset. A második harmad kb. 18:43 kor kezdődik

18:50
    Kiállítás mindkét oldalon. 2 perc Mamonovs botfogásért. 2 perc Nagy bottal akasztásért

17:55
    Joanidis pontatlansága után, tilos felszabadítás következik

17:45
    Óriási helyzetben a fiatal Sucharda. Polc rutinosan véd.

17:00
    Mikhailov pontatlansága után, felszabadul a brassói kapu.

16:16
    A vendégek bedobják a pakkot az Újvár harmadába, és cserélnek

15:41
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Antal gáncsolásért

14:14
    Petres egyedüli szólója Krizan kapusra, de a döntő pillanatban lecsúszott a korong a botjáról

13:10
    A vendégek most nyomást gyakoroltak a hazai kapura, de csak egy lövésre futotta a kék vonaltól

12:05
    Hrudík a kék vonaltól beemelte a pakkot a kapu elé, de senki nem nyúlt bele.

11:20
    A középső harmadban folyik a játék esemény nélkül

10:22
    Péter szép cselek után nagy helyzetben. Krizan ügyesen megoldja.

09:40
    Egy palánk harc után kirepül a pakk a közönségbe

09:25
    Krizan kapus megszakítja a játékot

08:13
    SUCHARDA ANDREJ már kétgólosra növeli a hazaiak előnyét. Gólpasszok: Ruzicka Lukás, Stefanka Miroslav

06:38
    Mikhailov szerzet egy korongot, de a kék vonalon Král elrontja az ígéretes akciót .

05:35
    Az Újvár újból támadásban, de kivágja a Brassó a korongot

05:01
    A másik oldalon Krizan kapus védet, Bonar előtt.

04:15
    Ruzicka majd Sucharda veszélyeztette a brassói kaput, de Polc a helyén volt

02:56
    Az Érsekújvár megszerezte a vezetést MIKHAILOV KONSTANTIN révén. Gólpassz: Mamonovs Vladimirs

02:03
    Basilides nagy helyzetben Krizan előtt, de Krizan bravúrosan véd.

01:25
    A hazaiak vezettek emberhátrányban veszélyes támadást, de Dobrý elrontotta

00:51
    Jól védekeznek az újváriak

00:16
    Mindjárt az elején kiállítás a hazaiaktól Mamonovs 2 perc nem megengedett testjátékért

00:01

Bemelegítés vége

Kezdősor:

HC Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Hrudik, Král, Stafanka M., Mikhailov, Mamonovs - Sucharda, Gábris, Uhnák, Dobry, Ruzicka - Joanodis, Teluskins, Púchovský, Stefanka O., Barcák - Baron, Lehocky, Klobúcik, Tarnóczy, Spisák

ASC Corona Brasov: Polc (Fülöp) - Rawlik, Bonar, Zsók, Petres - Wehrs, Nagy, Antal, Virág, Péter - Pysarenko, Hietamaki, Borsos, Lőrincz, Basilides - Mastaleriu, Mihailescu, Fodor, Imecs, Bálint.

Játékvezetők: Varjú, Nagy - Pálkövi, Scensny.

Egy hete Brassóban egy sima négyest kapott az Érsekújvár, és fontos három pontot könyvelhetett el a Corona. Két nappal később hárompontos győzelmet aratott a HC Nové Zámky Csíkszeredán, és így 50 százalékosra sikeredett a Romániai tour az újváriak számára.

Elérkeztünk a MOL liga hajrájába, és most már minden egyes pont fontos lehet a végelszámolásnál. Különösen a Brassónak volna fontos a három pont, hogy felzárkózhasson a tabellán és maradjon esélye a rájátszásra. A Brassó javuló formát mutat, nyílt a mérkőzés és a pontok sorsa.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 3. Mikhailov (Mamonovs), 9. Sucharda (Ruzicka, Stefanka), 23. Mamonovs (Stefanka), 48. Uhnák (Rizicka), 60. Mamonovs (Mikhailov, Stefanka) - 34. Bonar (Wehrs, Rawlik), 37. Bonar (Wehrs), 44. Basziledisz (Antal, Rawlik)

HC MIKRON Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Hrudik, Král, Stafanka M., Mikhailov, Mamonovs - Sucharda, Gábris, Uhnák, Dobry, Ruzicka - Joanodis, Teluskins, Púchovský, Stefanka O., Barcák - Baron, Lehocky, Klobúcik, Tarnóczy, Spisák
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) - Rawlik, Bonar, Zsók, Petres - Wehrs, Nagy, Antal, Virág, Péter - Pysarenko, Hietamaki, Borsos, Lőrincz, Basilides - Mastaleriu, Mihailescu, Fodor, Imecs, Bálint.

Játékvezetők: Varjú, Nagy - Pálkövi, Scensny