Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 5:3 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 3:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
HSC Csíkszereda
péntek 25.01.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Nagyon jó iramú, sportszerű, játékot preferáló mérkőzése vagyunk túl! A miskolciak a második harmad után a harmadikat is egy góllal nyerik, így végeredményben 3:2 arányban múlják felül a vendégeket, mondhatjuk, hogy teljesen megérdemelten, hiszen sokat tettek a sikerért.
    A Csíkszeredának sincsen oka szégyenkezni, remek partnere volt a hazai csapatnak, és kis szerencsével legalább pontot szerezhettek volna az erdélyiek. A mai eredmények fényében lássuk a tabellát:

1. Dab.Docler 95 pont (39 mérk.)
    2. Miskolci JJSE. 74 pont (39 mérk.)
    3. HC Érsekújvár 70 pont (40 mérk.)
    4. Csíkszereda 67 pont (39 mérk.)
    5. Corona Brassó 60 pont (39 mérk.) (20:36:23)

59:32
    Időkérés a vendégeknél, valószínűleg leviszik a kapusukat, hogy 6 az 5 ellen támadhassanak

57:30
    Majdnem eldőlt a meccs, újabb kavarodás a vendégek kapuja előtt, de valahogy sikerül tisztázniuk!

52:32
    Saluga szerez majdnem gólt, kicsit volt csak hosszú a passz! Érik az újabb hazai találat!

51:50
    Gyenes tenyerel rá egy nagy lövésre!

51:17
    Egy eladott korongra csap le Ritó, aki megpróbálja Kozuch mellett behúzni a pakkot egy cselt követően, de a hálóőr véd!

50:56
    Támadásban a hazaiak továbbra is: Kozuchnak kell védenie Ritó löketét!

49:04
    A Miskolc gólt szerzett!

GÓÓÓÓL! Először vezet a mérkőzésen a Miskolc! Atkinson passzol remekül FODOR SZABOLCSHOZ, aki átveszi a korongot, majd bel fonákkal a rövid felsőbe húzza a pakkot!

Gólpassz: Clinton Atkinson és Tyler Czuba

49:18
    Molnár Zsombor egy kontra végén lő, de Gyenes hárít
    Gólok és gólpasszok: 14. Saluga (Atkinson, Cowen), 33. Szilágyi, 50. Fodor (Atkinson, Czuba) - 9. Becze (Hurtaj, Flinta), 20. Szőcs (Zsolt, Zsombor)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes - Szirányi, Hegyi, Fodor, Czuba, Nagy G. - Cowen, Atkinson, Saluga, Tóth, Dubek - Gőz, Láda, Nagy K., Szilágyi, Smith - Popvics, Ritó, Miskolczi, Rafaj
    HSC Csíkszereda: Kozuch - Papp, Góga, Mihály, Novák, Hurtaj - Nagy I., Péter L., Kmit, Becze, Tranca - Adorján, Bors, Molnár Zsolt, Molnár Zsombor, Szőcs - Flinta, Kósa

Játékvezetők: Babic Vladimir, Wolf László - Abonyi Attila, Székely Gergely