Amur Habarovszk – MHK Szpartak 1:2 (vége) | HK Szibir Novoszibirszk – HC Donbassz Donyeck 2:5 (vége) | Metallurg Novokuznyeck – Dinamo Riga 3:1 (vége)
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Avangard Omszk 1:4 (vége) | Dinamo Moszkva – Metallurg Magnyitogorszk 2:1 (szétlövés után) | Lev – Szeversztal Cserepovec 5:4 (vége)

53:59
    Egy ütközés után nagy verekedésbe kezd Romanov és Indrasis, a bírók választják szét őket, Romanov 2+5+10-re áll ki, Indrasis büntetése 5 perc a verekedésért

50:12
    Kiállítás a Rigánál, Jekabs Redlihs akadályozásért pihenhet két percig

39:08
    Hogy ne tartson sokáig a vendégek előnye, Szczechura gáncsolásért ül le két percre

10:27
    Rövid videózás után a játékvezetők kiállítják Bukartsot, előnyben a Novokuznycek
    Gólok és gólpasszok: 4. Baumagin (Csernik), 11. Lazarev, 37. Viglazov (Bumagin) - 24. Szczechura (K. Redlihs)

Metallurg Novokuznyeck: Kljucsnikov (Sorokin) – Arazmatcev, Metjuk, Romanov, Kuklev, Jezov, Jacenko, Grisin, Scutari – Bumagin, Viglazov, Csernik - Jefimov, Mereskin, Lazarev – Turukin, Mitrjakov, Sabunov – Islamov, Nazarov, Skladnyicsenko
    Dinamo Riga: Tellqvist (Gudlevskis) – Redlihs K., Redlihs J., Sotnieks, Galvins, Rekis, Porejs, Lavins, Cibulskis – Karsums, Szczechura, Indrasis – Giroux, Dzerins, Johnson – Meija, Pavlovs, Skvorcovs – Ivanans, Bicevskis, Biezais.

Játékvezetők: Bondar Denis, Bukin Vladimir - Maitak Alexei, Pronskikh Evgeny