Patriot – Almaz 5:3 (vége)
Patriot Budapest
5:3 (3:0, 0:1, 2:2)
Almaz Cserepovec
csütörtök 31.01.2013, 18:00 • Jégpalota Icecenter Budapest. Férőhely: 2200. • MHL

Hihetetlenül izgalmas, olykor durva meccsen nyertek a hazaiak a tabella harmadik helyezettje ellen. Az első harmadban mutatott fantasztikus helyzetkihasználás hozta meg a győzelmet, az utolsó játékrészben már volt, hogy lépni is alig tudtak a budapestiek. Holnap újra összecsapnak a felek, a mai mérkőzés tanulságai alapján mindenképpen érdemes lesz akkor is velünk tartani! Köszönjük a figyelmet! (20:28:44)

60:00

59:55
    A Patriot gólt szerzett! Üres kapura Bozik udvariasan kiszolgálta PIACKÁT, aki nem hibázott. Nyert a Patriot!

59:46
    Nagy a nyomás a Patriot kapuján, a hazai vezetőedző időt is kért!

59:00
    Kapus nélkül az Almaz!

58:59
    Az Almaz időt kért.

58:23
    Nemes lőtt messziről, de Artemjev bárddal fölé tudta még tolni.

58:00
    A harmad utolsó kettő perce következik.

56:41
    Az Almaz Cserepovec gólt szerzett!!
    Egy hatalmas kapuvas után SOKOLOV reagált először, az asszisztot Zajcevtől kapta. A góllal a Patriot kiegészült.

55:36
    Esnek-kelnek hátrányban a Patriot játékosai, de rendre ki tudják vágni a korongot.

54:50
    Travnicek áll ki füttykoncert közepette gáncsolásért. Erősen vitatható ítélet volt...

53:45
    A Patriot gólt szerzett! Hihetetlen hiba az oroszoktól: egy Almaz játékos korcsolyázott le miközben KALINAC szólóban vihette a korongot a kapura. Közelről nem is hibázott a Berlov passzát értékesítő Patriot játékos! Az Almaz kiegészült.

52:38
    Glemba lőtt nagyot, de Artemjev hihetetlen jól véd, érdemes volt behoznia az orosz edzőnek.

51:58
    Piacka hagyta ki a kihagyhatatlant, de legalább egy kiállítást kiharcolt: Cvijazov állt ki palánkra lökésért két percre

50:51
    Öli a játékot a Patriot, ahol tudnak rombolnak, takarítanak a hazaiak.

49:30
    Nem hagyja felállni a Patriot az Almazt, így rendre szólóban próbálkoznak a vendégek.

48:00
    Fáradni látszik a budapesti csapat, az Almaz viszont továbbra is hihetetlen iramot diktál.

47:20
    A Patriot kiegészült. Két nagy vendég lövést leszámítva nem volt nagy helyzet a hazai kapu előtt.

45:20
    Nedved testre ütésért kiül két percre, hátrányban a Patriot.

44:46
    Sorozatos ügyetlenkedés után GIMBATOV közelről talált a Patriot kapujába, Habarov passzából. Ilasenko nagyon dühös volt saját védőire, Potehinnek neki is ment.

A. Á.

Gólok és gólpasszok: 8. Bozik Miroslav (Piacka), 10. Pipek Tomas (bünt.), 20. Glemba Mihail (Kalinac, Travnicek), 54. Kalinac Martin (Berlov), 60. Piacka Edmund (Bozik) - 37. Persin Artom (Viharev), 45. Gimbatov Ahmed (Habarov), 57. Sokolov Anton (Zajcev)

Patriot Budapest: Ilasenko (Boraros) – Trávníček, Bittner, Nedved, Varholík, Potěchin, Dvorzak, Bajanik - Kalináč, Berlov, Glemba, Nemes, Božík, Piačka, Pipek, Gelfanov, Dolnik, Hardi, Priganc, Kotsubij
    Almaz Cserepovec: Zajcev (Artemjev) - Cvijazov, Anosenkov, Persin, Saharusov, Sitnikov, Denisov, Karnauhov - Tsuviljaev, Sokolov, Zajcev, Gimbatov, Viharev, Kuvaev, Habarov, Karlin, Moisiev, Ziharev, Sizov, Lohanov

Játékvezetők: Demura Anton, Berger Ákos, Juhász Gábor

Nézőszám: 200 fő