Orli Znojmo – EC Red Bull Salzburg 3:2 (vége) | Fehérvár AV19 – Dornbirner EC 0:1 (vége)
Fehérvár AV19
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Dornbirn Bulldogs
csütörtök 31.01.2013, 19:15 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

Megint nullára kapott ki a Volán, 6 harmadon keresztül sem lőttek gólt a SAPA Fehérvár AV19 játékosai, míg a Dornbirn Keith találatával elvitte a két pontot Székesfehérvárról!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét! (21:35:03)

60:00

59:30
    Sofron szép szólója sem ment be!

58:56
    Időkérés a hazaiaknál.

58:36
    Munro lement, 6 a 4 ellen támadhat a Volán csapata.

58:19
    Hazaiak teljes számban. Emberelőnyben a Volán most már a meccs végéig.

57:32
    Feichtner leül a büntetőpadra 2+2 pőercre mert sérülést okozott Metcalfe-nak.

57:29
    4 az 5 ellen most jobban játszik a Fehérvár!

56:38
    Sofron szólója majdnem góllal ért véget emberhátrányban.

56:19
    Banham-et kiállítják két percre, palánkra lökésért. Újra emberelőnyben a Dornbirn.

55:18
    Kovács Csaba korongját is ártalmatlanította a Dornbirn kanadai kapusa, aki eddig remekel.

54:45
    Nem szép hanem nagyon durva a meccs az utóbbi percekben.

54:15
    Dornbirn teljes létszámban. Megint egy kimaradt Volán emberelőny, nem bír gólt lőni továbbra sem a hazai csapat.

54:08
    Munro mentette meg csapatát egy emberelőnyben kapott góltól!

53:20
    Durco lövését védte DesRochers.

52:15
    Hiába került a Volán kapujába a korong mert már szabálytalanságot láttak a játékvezetők Aquinonál, Sofronnal szemben. Két percig most a Fehérvár lesz emberelőnyben!

51:49
    Hazaiak teljes számban.
    Nem tudta kihasználni sem a kettős sem a sima fórt a Dornbirn, izgalmas hajrá várható!

49:49
    Mág kettő percig emberhátrányban a Volánosok.

48:56
    Megúszta a kettős hátrányt a Volán, de még hosszú percekig 5 a 4 ellen játszhat a Dornbirn.