Avangard Omszk – SZKA Szentpétervár 3:4 (szétlövés után) | Jugra Hanti-Manszijszk – Dinamo Moszkva 4:0 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Szalavat Julajev 3:0 (vége)
MHK Szpartak – Lev 0:2 (vége) | HC Dinamo Minszk – AK Barsz Kazany 2:3 (vége)
Jugra Hanti-Manszijszk
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Dinamo Moszkva
péntek 15.02.2013, 14:00 • Arena-Jugra • KHL

Meglepően magabiztosan szerezte meg a győzelmet a Jugra Hanti-Manszijszk együttese. Ilyen könnyed győzelemre talán maguk sem számítottak. Jó napot fogta ki, de ehhez kellett a vendégek meglepően impotens játéka is.

Köszönöm a figyelmüket! (16:17:09)

60:00

59:40
    Gorovikov (Dinamo) bottal akasztás miatt ül 2 percet, ami gyakorlatilag 20 másodperc lesz.

59:03
    Időkérés - Dinamo Moszkva.

59:03
    Altaryov (Jugra) bottal akasztott, így kiáll két percre, tehát a mérkőzés végéig.

59:00
    1 perc van hátra a mérkőzésből.

58:30
    A hazaiak még gól ütnének, kezdeményezőbbek 4-0-nál is.

58:00
    Az utolsó két percen belül.

57:30
    A vendégek ma látványosan tompán, szürkén játszottak.

56:30
    Már mindkét csapat a végét várja.

55:55
    A Jugra gólt szerzett!

SERGEI DEMAGIN megszerzi a negyedik gólt, ezzel eldőlt a mérkőzés! Kiütés lesz belőle?

Gólpassz: Anton But

54:59
    Teljes létszámban a házigazda.

53:55
    Nem tud élni a fővárosi csapat az emberelőnyös helyzettel.

52:59
    Gorovikov (Dinamo) akadályozásért kiszáll két percre.

52:45
    Érett, okos hokit láthatunk a Jugra Hanti-Manszijszk csapatától.

51:30
    Próbálkozik a vendégcaspat, de ma nem talál fogást az ellenfelén.

50:35
    Felváltva támadnak a csapatok.

49:30
    Továbbra sem tud újítani a Dinamo Moszkva csapata.

48:38
    Kiegészült a hazai együttes.

47:25
    Eddig hatékonyan védekezik a vendéglátó.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 21. Zhukov (Skorokhodov), 29. Pepelyaev (Grebeshkov, Skorokhodov), 30. But (Putilov), 56. Demagin (But)

Jugra Hanti-Manszijszk: Masalskis (Biryukov) - Pepelyayev, Grebeshkov, Putilov, Ibragimov, Starosta, Troncinsky, Dyakov - Skorokhodov, Sitnikov, Zhukov - Altaryov, But, Demagin - Glazachev, Rybakov, Krysanov - Yatsenko, Kuzmin, Bocharov
    Dinamo Moszkva: Yeryomenko (Sharychenkov) - Derlyuk, Visnevsky, Jalasvaara, Solovyov, Mironov, Velikov - Gorovikov, Kvapil, Mosalyov - Pestunov, Petruzalek, Kokarev - Shafigulin, Kasyanchuk, Babenko - Sopin, Tolpeko, Tsvetkov

Játékvezetők: Gashilov, Kadyrov - Gordenko, Tomilov