Getafe CF – Real Club Celta de Vigo 3:1 (vége) | Málaga CF – Athletic Bilbao 1:0 (vége) | Granada – Barcelona 1:2 (vége)
CA Osasuna – Real Zaragoza 1:0 (vége)
CA Osasuna
1:0 (1:0)
Real Zaragoza
szombat 16.02.2013, 22:00 • Reyno de Navarra, Pamplona • Primera División

Aki megfogadta a mérkőzés előtti beharangozó jóslatát - kis különbségű hazai siker fog születni - az nem járt rosszul a tippel! (23:55:40)

Kike Sola 4. percben szerzett fejes gólja nagyon fontos három pontot eredményez az Osasuna számára, aki így zsinórban harmadik hazai meccsén nyer 1 góllal.
    Nem volt jó meccs, leginkább a 13 sárga lap miatt marad emlékezetes az összecsapás. A két csapat helyet cserél a tabellán, az Osasuna a 16. a Zaragoza pedig a 17. a spanyol bajnokságban.
    Pintér Ádám nem játszott rosszul ma este

95
    Közben csete-paté a pályán

94
    A hazai kapusé a 13. sárga lap, időhúzásért kapta Fernández

93
    Apono lövése majdnem utat talál a kapuba!

93
    Belevetődnek a legurított labdába, de idő előtt repült ki Nino, övé a 12. sárga

92
    Szabadrúgás veszélyes helyről a Zaragoza javára, talán ez lesz az utolsó esély Pintér Ádámék előtt. Közvetett szabadrúgás lesz

91
    4 perc lesz a hosszabbítás

90
    Újabb szöglet, az Osasuna húzza az időt

89
    Hazai kontra végén Silva inkább tartja a labdát, és kiharcol egy szögletet, ezzel is megy az idő!