KHL
Lokomotiv Jaroslavl – Szeversztal Cserepovec 1:2 (vége) | CSZKA Moszkva – Lev 3:2 (hosszabbítás vége) | Dinamo Moszkva – HC Slovan 5:1 (vége)
SZKA Szentpétervár – Atlant Mityiscsi 1:0 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
SZKA Szentpétervár
1:0 ( 0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Atlant Mityiscsi
szerda 20.02.2013, 16:30 • Jégpalota, Szentpétervár • KHL

A mérk
    Az első összecsapást az otthon játszó SZKA Szentpétervár nyerte a hosszabbításban esett góllal. A mérkőzés képe alapján megérdemelt a győzelem. Ezen az estén az SZKA sokkal többet tett a győzelemért, ami végül össze is jött. De az Atlant is dicséretet érdemel, hiszen a sokkal esélyesebbnek mondott házigazdáktól csak egyetlen góllal kaptak ki.
    (19:13:51)

63:42
    Az SZKA gólt szerzett!

PATRIK THOROSEN a hosszabításban megszerzi a vezetést a hazai csapatnak. Létszámfölényben játszott az SZKA. Egy kapu előtti kavarodást követően, közelről pofozta a korongot a kapuba Thorosen.

Assziszt: Petr Prucha

63:00
    Oleg Jashint (Atlant) állítja ki a játékvezető 2 percre.

62:15
    Varnakov lő kapura, de Galimov véd.

61:35
    A hazaik ellenőrzésük alatt tartják a játékot.

60:56
    Kemény harc a korongért a vendég kapu mögött.

60:09
    A bedobást a hazaiak hozzák el.

60:01
    A hosszabbítás megkezdődött.

Az utolsó harmadban a játék képe nem változott. Főleg a hazaik vezették a támadásokat, de a vendégeknek is volt veszélyes akciója. Meglátjuk mit hoz a hosszabbítás.

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

59:02
    Elkezdődött az utolsó perc.

58:55
    Már óvatosabban játszanak a felek, lélekben már a hosszabbításra készülnek.

58:27
    A hazaiak kapusa Jezov passzolt pontatlanul, de végül megúszta az SZKA

57:23
    Majorov tartja a korongot a hazaiak kapujánál, azonban a passzára senki nem érkezik pontosan.

56:15
    Martensson lövését védi szépen Galimov.

55:31
    Kiegyenlített küzdelem a jégen. Amelyik csapatnak sikerül betalálni, az már nagy valószínűséggel meg is nyeri a mérkőzést.