FC Rubin Kazany – Atlético Madrid 0:1 (vége) | S. S. Lazio – Borussia M'gladbach 2:0 (vége) | KRC Genk – VfB Stuttgart 0:2 (vége)
Olympique Lyon – Tottenham Hotspur 1:1 (vége) | CFR Cluj – Internazionale 0:3 (vége) | Metalist Harkov – Newcastle United 0:1 (vége)
FC Dnipro Dnipropetrovsk – FC Basel 1:1 (vége) | Hannover 96 – FK Anzsi Mahacskala 1:1 (vége) | Liverpool F.C. – Zenit 3:1 (vége)
Benfica – Bayer Leverkusen 2:1 (vége) | Girondins Bordeaux – Dynamo Kijev 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – AC Sparta Praha 1:1 (vége)
Fenerbahçe – BATE Boriszov 1:0 (vége) | Olympiacos FC – Levante 0:1 (vége) | FCSB – Ajax Amsterdam 2:0 (bűnt. vége)
FC Viktoria Plzen – SSC Napoli 2:0 (vége)
Chelsea Football Club
1:1 (0:1)
AC Sparta Praha
csütörtök 21.02.2013, 21:05 • Stamford Bridge • Európa liga

A mérkőzést végigtámadta a Chelsea, mégis a Sparta Praha szerzett vezetést. Több helyzetük volt a londoniaknak, a vendégek leginkább csak kontrából veszélyeztettek. Nem igazán sikerült feltörni a vendégek védelmét, ezért bátran lövöldöztek távolról is a hazaiak.
    A Chelsea már a hosszabbításban szerezte meg az egyenlítő, és egyben továbbjutást érő gólt. Hazard remekül eltalálta a labdát, a vendégek kapusa csak beleérni tudott már abba.
    Mindenesetre nagyon megizzadt a Chelsea, nem könnyen lépte át cseh ellenfelét.
    (23:09:48)

90
    Kweike kap sárga lapot.

90
    2 perc lesz a ráadás.

90
    A másik oldalon Kadlec lőtt mellé.

89
    Ismét Ramires próbálkozik lövéssel, de mellé ment.

88
    Ramires lövést blokkolják.

87
    Matejovsky is megkapja a maga sárga lapját.

86
    Bertrand kap sárgát.

85
    Mata kísérletezik lövéssel, de a védők blokkolják.

84
    A vendégek már ki szeretnék húzni a rendes játkéidőt, a hosszabbításra készülnek.

83
    Prikryl sárgult be, miután kezét érintette a labda.

83
    Körülbelül 28 méterről végezhet el szabadrúgást a Chelsea.

82
    Lafata helyett Kweike a pályán.

82
    Hazard lőtt kapura, de nem sikerült egyenlítenie.

81
    Szabadrúgás a Chelsea javára bal oldalról.

80
    10 perc maradt hátra a találkozóból.