Budapešť – DVTK Jegesmedvék 3:10 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 4:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 6:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Dab.Docler
vasárnap 24.02.2013, 18:30MOL Liga

Begyűjtötte a Brassó a továbbjutáshoz kötelező három pontot a Dunaújvárosi Acélbikák ellen!

Az első harmadban elég kiegyenlített volt a játék végig, egy utolsó percben góllal 2:1-es hazai vezetéssel jöhettek le a jégről a csapatok. A második harmad elég durva játékot hozott összesen 18perc kiállítást osztottak ki a játékvezetők, Petres góljával pedig már 3:1-re növelte előnyét a Brassó. Az utolsó harmadban nagyon támadóan játszottak a vendégek, eléggé kinyíltak, és Nagy Csaba révén már 3 góllal vezettek a hazaiak. Ezután ugyan még sikerült feljönniük a Dunaújvárosiaknak 4:2-re, de tovább már nem, mivel a Brassó még kétszer eredményes volt, így 6:2-re győzött ma. (20:47:48)

60:00

59:41
    Nem sikerült helyzetet kialakítaniuk, jöhetnek a hazaiak

59:32
    Elveszti a Brassó a korongot a vendég kapu előtt, így kontrázhatnak az Acélbikák

58:41
    Kiss Dániel adott egy pofont Wehrsnek a botjával, így két perc kiállítást kap

56:45
    A Brassó gólt szerzett!

BASILIDESZ TIBOR kapott egy remek passzt Bonartól a Dunaújváros kapu előtt, és ügyesen elütötte a korongot Kiss Tamás mellett!

55:02
    Kétszer is rásuhinották az imént a vendégek Polc kapujára a korongot, de a gól nem jött össze, így marad az 5:2

53:47
    Baszilidesz próbálkozott távolról, de Kiss hárítani tudott ezúttal

52:04

Egy távoli lövés után PETRES TIVADAR elé került a korong, aki közvetlen közelről vette be ismét Kiss Tamás kapuját

Assziszt: Pysarenko, Antal

51:37
    Kapu mögül kapu elé tett koronggal próbálkoztak veszélyeztetni kétszer is a hazaiak, de ez egyelőre nem jött össze

50:38
    Basilideszt akasztotta bottal Papp, két perc kiállítás a jutalma

49:15
    Egyik fél sem jutott lövésig már percek óta. A játék nagyrészt a hazai kapu előtt és a semleges harmadban megy

47:12
    Aktívabbak most az Acélbikák, jóval többet támadtak az utóbbi percekben

44:51
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Virág Tamás tette a kapu elé a korongot, amit Pavuk Attila passzolt PAPP VIKTORHOZ aki közvetlen közelről volt eredményes

Assziszt: Pavuk

43:29
    Imecs Attila kap két perc pihenőt

43:09
    Kiegészülnek ezzel a vendégek

43:09

Ismét gyorsan kihasználják a hazaiak az emberelőnyt, NAGY CSABA góljával már 4:1 az állás!

Assziszt: Petres, Rawlik

42:43
    Rögtön ahogy letelik az emberelőnyük hátrányba kerülnek a vendégek, Azari Zsolt kap két perc pihenőt

42:41
    Kiegészülnek a hazaiak

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 6. Nagy (Bonar), 20. Virág (Rawlik, Wehrs), 30. Petres (Rawlik, Pysarenko), 44. Nagy (Petres, Rawlik), 53. Petres (Pysarenko, Antal), 57. Basilidesz (Bonar) - 11. Tőkési (Chvatal), 45. Papp (Pavuk)

Corona Brasov Wolves: Polc(Fülöp) - Wehrs, Bonar, Zsók, Petres, Hietamaki - Rawlik, Antal, Pysarenko, Virág, Nagy - Péter R. Imecs, Basilidesz, János - Fodor, Borsos, Mastaleriu, Mihailescu, Bálint, Péter Zs.
    Dab.Docler: Kiss(Sevela) - Lindgren, Pavuk, Papp V., Virág, Papp Cs. - Somogyi, Hüffner, Nagy, Gröschl, Kiss - Mihalik, Tőkési, Vaszjunyin, Chvatal, Azari - Strenk, Sabados

Játékvezetők: Csomortani, Lascar - Redai, Butucel