Budapešť – DVTK Jegesmedvék 3:10 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 4:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 6:2 (vége)

42:43
    Rögtön ahogy letelik az emberelőnyük hátrányba kerülnek a vendégek, Azari Zsolt kap két perc pihenőt

40:41
    Virág Csanád kap két perc büntetést, miután Pavukkal szabálytalankodott

39:45
    Kiss Ákos kap két perc kiállítást gáncsolásért

33:42
    Rögtön ahogy kiegészülnének újra hátrányba kerülnek az Acélbikák, Mihalik akadályozott

31:40
    Újabb kiállítás, Somogyi Balázs kap két perc pihenőt! Négy a három ellen támadhatnak a hazaiak!

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 6. Nagy (Bonar), 20. Virág (Rawlik, Wehrs), 30. Petres (Rawlik, Pysarenko), 44. Nagy (Petres, Rawlik), 53. Petres (Pysarenko, Antal), 57. Basilidesz (Bonar) - 11. Tőkési (Chvatal), 45. Papp (Pavuk)

Corona Brasov Wolves: Polc(Fülöp) - Wehrs, Bonar, Zsók, Petres, Hietamaki - Rawlik, Antal, Pysarenko, Virág, Nagy - Péter R. Imecs, Basilidesz, János - Fodor, Borsos, Mastaleriu, Mihailescu, Bálint, Péter Zs.
    Dab.Docler: Kiss(Sevela) - Lindgren, Pavuk, Papp V., Virág, Papp Cs. - Somogyi, Hüffner, Nagy, Gröschl, Kiss - Mihalik, Tőkési, Vaszjunyin, Chvatal, Azari - Strenk, Sabados

Játékvezetők: Csomortani, Lascar - Redai, Butucel