Budapešť – DVTK Jegesmedvék 3:10 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 4:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 6:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Dab.Docler
vasárnap 24.02.2013, 18:30MOL Liga

Begyűjtötte a Brassó a továbbjutáshoz kötelező három pontot a Dunaújvárosi Acélbikák ellen!

Az első harmadban elég kiegyenlített volt a játék végig, egy utolsó percben góllal 2:1-es hazai vezetéssel jöhettek le a jégről a csapatok. A második harmad elég durva játékot hozott összesen 18perc kiállítást osztottak ki a játékvezetők, Petres góljával pedig már 3:1-re növelte előnyét a Brassó. Az utolsó harmadban nagyon támadóan játszottak a vendégek, eléggé kinyíltak, és Nagy Csaba révén már 3 góllal vezettek a hazaiak. Ezután ugyan még sikerült feljönniük a Dunaújvárosiaknak 4:2-re, de tovább már nem, mivel a Brassó még kétszer eredményes volt, így 6:2-re győzött ma. (20:47:48)

60:00

59:41
    Nem sikerült helyzetet kialakítaniuk, jöhetnek a hazaiak

59:32
    Elveszti a Brassó a korongot a vendég kapu előtt, így kontrázhatnak az Acélbikák

58:41
    Kiss Dániel adott egy pofont Wehrsnek a botjával, így két perc kiállítást kap

56:45
    A Brassó gólt szerzett!

BASILIDESZ TIBOR kapott egy remek passzt Bonartól a Dunaújváros kapu előtt, és ügyesen elütötte a korongot Kiss Tamás mellett!

55:02
    Kétszer is rásuhinották az imént a vendégek Polc kapujára a korongot, de a gól nem jött össze, így marad az 5:2

53:47
    Baszilidesz próbálkozott távolról, de Kiss hárítani tudott ezúttal

52:04

Egy távoli lövés után PETRES TIVADAR elé került a korong, aki közvetlen közelről vette be ismét Kiss Tamás kapuját

Assziszt: Pysarenko, Antal

51:37
    Kapu mögül kapu elé tett koronggal próbálkoztak veszélyeztetni kétszer is a hazaiak, de ez egyelőre nem jött össze

50:38
    Basilideszt akasztotta bottal Papp, két perc kiállítás a jutalma

49:15
    Egyik fél sem jutott lövésig már percek óta. A játék nagyrészt a hazai kapu előtt és a semleges harmadban megy

47:12
    Aktívabbak most az Acélbikák, jóval többet támadtak az utóbbi percekben

44:51
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Virág Tamás tette a kapu elé a korongot, amit Pavuk Attila passzolt PAPP VIKTORHOZ aki közvetlen közelről volt eredményes

Assziszt: Pavuk

43:29
    Imecs Attila kap két perc pihenőt

43:09
    Kiegészülnek ezzel a vendégek

43:09

Ismét gyorsan kihasználják a hazaiak az emberelőnyt, NAGY CSABA góljával már 4:1 az állás!

Assziszt: Petres, Rawlik

42:43
    Rögtön ahogy letelik az emberelőnyük hátrányba kerülnek a vendégek, Azari Zsolt kap két perc pihenőt

42:41
    Kiegészülnek a hazaiak

42:41
    Nem sikerült veszélyes helyzetet kialakítaniuk a vendégeknek az emberelőny alatt

Elkezdődött a harmadik harmad.

Nem éppen a gyönyörködtető játékról szólt a második harmad, hanem inkább a kemény ütközésekről, és a szabálytalanságokról - összesen 18 perc büntetést osztottak ki a játékvezetők 20 perc alatt

Összességében a hazaiak játszottak veszélyesebben ebben a harmadban, a 25. percben egy büntetőt is kiharcoltak, de azt nem sikerült érvényesíteniük, majd a 30. perc végén gólra váltottak egy emberelőnyt, így elég kedvező, 3:1-es állásról várhatják az utolsó harmadot

40:00

39:45
    Kiss Ákos kap két perc kiállítást gáncsolásért

39:19
    Rawlyk került óriási helyzetbe, azonban nem tudta Kiss kapujába kotorni a korongot!

37:37
    Két alkalommal is veszélyesen támadtak a hazaiak az utóbbi percekben, először egy kontrát váltottak majdnem gólra, majd másodszor Rawlyk talált be a vendég kapuba, de azt nem adták meg a játékvezetők

36:21
    Kétszer is próbálkoztak távolról a vendégek, Polc viszont mindkét alkalommal magabiztosan védett

33:42
    Rögtön ahogy kiegészülnének újra hátrányba kerülnek az Acélbikák, Mihalik akadályozott

33:40
    Teljes számban a vendégek

33:12
    Kiss Ákos és Nagy Csaba visszatér, négy az öt ellen mehet tovább a játék

32:23
    Kivágják saját kapujuk elől a korongot a vendégek, kezdheti elölről a támadást a Brassó

32:15
    Bonar lőtt messziről, Kiss azonban fogta

31:40
    Újabb kiállítás, Somogyi Balázs kap két perc pihenőt! Négy a három ellen támadhatnak a hazaiak!

31:12
    Egy egy kiállítás mindkét oldalon, Kiss Ákos és Nagy Csaba akadt össze

29:59

29:59

Csak sikerült a hazaiaknak élni a fórral, Rawlik lőtte be a kapu elé a korongot, az megpattant Pysarenkon, és így lett jó PETRES TIVADARNAK, aki nem hibázott közvetlen közelről!

28:02
    Helyzetek most is vannak mindkét oldalon, gólra egyelőre nem sikerül váltani őket

24:12
    Ismét Antal indult meg egyedül, de a kapu előtt szabálytalankodtak vele, és a kapuba esett. Büntető jöhet

23:51
    Hazaiak teljes számban.

22:35
    Antal lövését gond nélkül védte Kiss

22:30
    Letámadtak a vendégek, azonban elvesztették a korongot, így Antal indíthat egyszemélyes kontrát

20:01

Az első harmad elég kiegyenlített küzdelmet hozott, nagyon dinamikus játékkal!

A 6. percben Nagy Csaba révén megszerezték a vezetést a hazaiak, erre a 11. percben érkezett a válasz Dunaújvárosi részről, amikor Tőkési Lajos volt eredményes. Az utolsó tíz percben mindkét kapu előtt alakultak ki nagy helyzetek, de a végén már úgy tünt 1:1-el mehetnek szünetre a csapatok, azonban a 20.percben egy gyors hazai támadás végén Virág Csanád nagy helyzetbe került, és nem hibázott, így 2:1 lett az első harmad vége!

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:27

VIRÁG CSANÁD kapott egy jó passzt a vendégek kapuja előtt, majd két szép csellel óriási helyzetbe hozta magát, és nem hibázta el a ziccert! 2:1 Ezzel az állás!

Assziszt: Rawlik, Wehrs

19:10
    A hazaiak nyerik a bulit, indul is a támadás!

19:07
    Ismét Mihalik próbálkozott, de ezúttal sem tudott túljárni Polc eszén

18:01
    Bő egy perces nyomás után életrevaló lövés híján felszabadul a Dunaújvárosiak kapuja

16:32
    Ismét Mihalik volt óriási helyzetben, Polc elfeküdt a kapu előtt és így blokkolt! Nagy ziccer maradt most ki!

14:12
    A hazaiak is próbálkoznak, Bonar vette célba Kiss Tamás kapuját, azonban védeni tudott a Dunaújváros kapusa

13:32
    Groschl lőtt kapura Polc azonban a helyén volt így hárítani tudott.

13:21
    Továbbra sincs helyzet, egyszer felvitték a hazaiak is a korongot a vendég kapuig, majd az Acélbikák is próbálkoztak, de lövésig egyik oldalon sem jutottak

11:45
    A középpályán küzdenek jelenleg a felek, egyik csapatnak sem sikerült összehoznia helyzetet az utóbbi másfél percben

10:12
    Kiegészülnek ezzel a hazaiak

10:12

Rögtön kihasználják az emberelőnyt a vendégek, Chvatal passzolt TŐKÉSI LAJOSHOZ, aki nem hibázta el a helyzetet! 1:1 Ezzel az állás!