Lokomotiv Jaroslavl – Szeversztal Cserepovec 3:2 (vége) | SZKA Szentpétervár – Atlant Mityiscsi 7:0 (vége)

Kiállítások: 4 illetve 10 perc
    Buli elhozatal: 29 (59%) - 20 (41%) (18:43:22)

Ennél egyoldalúbb mérkőzést nehezen tudtunk volna elképzelni. A játék minden elemében felülmúlta ellenfelét az SZKA Szentpétervár, a harmadik harmadra pedig már hitehagyottan jöttek ki Galimovék, akik nem tudtak tisztes vereséggel búcsúzni az idei KHL-től.
    A szentpéterváriak így összesítésben 4:1-el jutnak a Nyugati Konferencia legjobb 4 csapata közé, ahova egyébként már az SZKA-n kívül a Dinamo Moszkva és a CSZKA Moszkva is kvalifikálta magát.
    Azért végezetül a statisztikára még vessünk egy röpke pillantást!

57:53
    Szépíthetne a vendég alakulat: előbb Gluhov próbálkozik, majd Kablukov hagyja ki az ordító lehetőséget!

57:31
    Teljesen szétesett az Atlant Mityiscsi

56:38
    Az SZKA gólt szerzett!

GÓÓÓL! egy visszatett korongra Panarin érkezik, ő elvéti a pakkot, de jön MIHAIL VARNAKOV, és kegyetlen erővel kilövi a rövid felsőt!
    Gólpassz: Teemu Ramstedt és Artemy Panarin

56:05

GÓÓÓL! Kihasználja emberelőnyét az SZKA! THORESEN először eredményes ma, nagyjából 4 méterről lőtte ki a hosszú felsőt!

Építkezhetnek a hazaiak emberelőnyben
    Gólok és gólpasszok: 1. Panarin (Osipov, Varnakov), 26. Varnakov, 29. Martensson (Tikhonov), 34. Martensson (Tikhonov, Thoresen), 34. Kucheryavenko (Osipov, Chudinov), 57. Thoresen (Martensson), 57. Varnakov (Ramstedt, Panarin)

SZKA Szentpétervár: Kasutin - Alexandrov, Dallman, Martensson, Tikhonov, Thoresen - Osipov, Chudinov, Panarin, Varnakov, Ramstedt - Semenov, Kalinin, Artyukhin, Kucheryavenko, Afinogenov - Berdyukov, Nepryayev, Fedorov, Burdasov
    Atlant Mityiscsi: Galimov - Batyrshin, Rukavishnikov, Mikhnov, Kablukov, Koltsov - Vishnevsky, Ozolins, Klimenko, Mayorov, Glukhov - Kosmachyov, Petrov, Ignatushkin, Yashin, Shmelyov - Frogren, Dyblenko, Shevchenko, Tochitsky, Kadeikin

Játékvezetők: Anisimov, Olenin - Putilin, Morozov

Nézőszám: 11000