Dab.Docler
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HSC Csíkszereda
szerda 13.03.2013, 17:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

Teljesen megérdemelten győzött ma a csíkszeredai együttes. A hazaiak végig tompán játszottak. A tegnapi siker után tehát egy pofont kapott a dunaújvárosi csapat, így fordult a kocka, ezzel a lélektani előny is. Székelyföldre utaznak az újvárosiak, kérdés, mennyit veszi ki belőlük ez a mai kudarc. A párharc állása jelenleg 1:1.

Köszönöm a figyelmüket! (19:47:18)

60:00

59:44
    Tőkési (Dab. Docler) boteldobás miatt áll ki két percre.

59:44
    A HSC gólt szerzett!

BECZE TIHAMÉR eldönti a mérkőzést! Nem volt nehéz dolga, az üres kapuba juttatta a pálya közepéről a korongot.

Gólpassz: Jaroslav Kmit

59:01
    Kapus nélkül játszanak a dunaújvárosiak!

A Dunaújváros gólt szerzett!

SZAPPANOS DÁVID góljával szépít, így reménykedhetnek a hazaiak. Ez a találat izgalmassá teszi a végjátékot!

Gólpassz: Mihalik József és Galanisz Nikandrosz

58:00
    Két perc van hátra az utolsó harmadból és nagyon úgy néz ki, hogy a mérkőzésből is.

57:03
    Kiegészültek a vendégek.

56:20
    Jól védekezik a csíkszeredai csapat.

55:30
    Talán az utolsó lehetőségbe kapaszkodhat most a Dab. Docler.

55:03
    Nagy I. (Csíkszereda) térdhasználat miatt kénytelen két percet pihenni.

55:00
    Kezd elúszni a hajó a hazaiaknak, öt percük maradt hátra.

54:11
    Nem hagyja kibontakozni a vendégcsapat a Dab. Docler együttesét.

53:10
    A vendégek elsősorban biztonsági játékra törekednek, nem kockáztatnak.

52:05
    Kettészakadt a pálya, középen sok az üres terület.

51:30
    Próbálkoznak a dunaújvárosiak, de nem tudnak túljárni Kozuch eszén.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 59. Szappanos (Mihalik, Galanisz) – 31. Kmit (Góga), 46. Hurtaj (Adorján, Mihály), 60. Becze (Kmit)

Dab.Docler: Sevela (Kiss) - Lindgren, Kiss D., Kiss Á., Szappanos, Galanisz - Huffner, Nagy, Mihalik, Peterdi, Azari - Tőkési, Szabados, Virág, Groschl, Vaszjunyin - Strenk, Papp V., Papp Cs.
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) - Adorján, Góga, Mihály, Hurtaj, Novak - Kósa, Papp Sz., Molnár Zsolt., Moldovan, Fadrny - Flinta, Nagy I., Kmit, Tranca, Becze - Bors, Molnár Sz., Bíró, Molnar Zsombor, Szőcs

Játékvezetők: Haszonits, Nagy - Abonyi, Soós