Ferencvárosi Torna Club – CFR Cluj 0:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
0:0 (0:0)
CFR Cluj
vasárnap 24.03.2013, 18:00 • Albert Flórián Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

Nem hosszabbított a bíró, maradt a gólnélküli eldöntetlen. A Ferencváros nem tudta győzelemmel, de még csak rúgott góllal sem búcsúztatni az Albert stadiont, a nagy hidegben kitartó szurkolók pedig megérdemeltek volna legalább egy találatot!
    A jövő héten már megkezdődik a bontás, 2014-re pedig a tervek szerint már egy új Albert Arénában fogadhatja ellenfeleit a Fradi.
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét, búcsúzunk a végeredménnyel; Ferencváros-Kolozsvár 0-0! (19:59:43)

90
    A fiatal Nehéz eldönthette volna, de óriási helyzetben, estében 10 méterről a jobb kapufa mellé lőtt!

89
    Újabb sárga Celestino vágta fel Somaliát.

88
    2 perc van hátra vajon lesz -e gól?

86
    Hora újabb helyzete és egy ütközése után most ápolni kell Jovanovicot.

85
    Megint Kunsági mentett most egy szép kivetődéssel Hora elől.

84
    Kunsági kapus volt megint nagyon magabiztos.

83
    Nehéz cselezgetett, de végül nagy nehezen szerelték a kolozsvári védők.

82
    Muresan lőtt méterekkel fölé.

80
    10 perc van hátra a meccsből, vajon sikerül -e a Ferencvárosnak legalább egy góllal búcsúztatnia öreg stadionját?

79
    Kunsági ölelt magához egy kósza, előrevágott labdát.

77
    Egy kicsit most megint eseménytelen a meccs – talán a játékosok is a forró zuhanyra várnak, ebben a nagy hidegben!

76
    Csere a CFR Cluj-nél/nál: lemegy Deac, bejön Weldon.

75
    Az utolsó búcsúzó Fradista is nagy ünneplés közepette vonult le a pályáról!

74
    Csere a Ferencvárosi Torna Club-nél/nál: lemegy Balog Z., bejön Somalia.

73
    Csere a CFR Cluj-nél/nál: lemegy Saré, bejön Celestino.

72
    Balog Zoltán szorította ki a Kolozsvár Pantelisét – nem is lett helyzet.

71
    Birtalan nagyon igyekszik – most a saját tizenhatosán belül tisztázott!

Juhász Attila

Gólok:

Lapok:   34. Csilus (FTC) – 36. Muniru (CLJ), 66. Pedro (CLJ), 89. Celestine (CLJ)

Ferencvárosi Torna Club: Ranilovic (Kunsági, a szünetben) – Balog Z.(Somália, 74.), Dragóner(Nehéz, 30.), Csilus, Keller(Birtalan, 29.) – Jovanovic, Lipcsei(Vass M., 14.), Lisztes(Pantelisz, 29.), , Rósa D. – Gárdos, Hakola Vezetőedző: Ricardo Moniz
    CFR Cluj: Felgueiras(Stancioiu, a szünetben – Rada(Sané, 39.; Pedro Celestino, 73.), Maftei(Cadú, a szünetben, Godemeche, Piccolo(Nuno Diogo, 42.) – Muresan, Muniru, Ivo Pinto (Panin, 14., Deac(Weldon, 76.), Rui Pedro(Hora, 76.) – Pantelis Vezetőedző: Paulo Sergio

Játékvezetők: Szabó II. Zsolt