Sunderland AFC – Manchester United 0:1 (vége) | Wigan Athletic – Norwich 1:0 (vége) | West Ham United – West Bromwich Albion 3:1 (vége)
Swansea City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Arsenal FC – Reading FC 4:1 (vége) | Everton FC – Stoke City 1:0 (vége)
Sunderland AFC
0:1 (0:1)
Manchester United
szombat 30.03.2013, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Egy gólos győzelmével a bajnoki cím küszöbén a Manchester United. Az első félidőben sokkal jobban játszott ellenfelénél, a Sunderland csak a második játékrészben ébredt fel Csipkerózsika álmából. Egy végig lüktető, nagy iramú mérkőzést láthattunk, amelyet a vezetés birtokában a Manchester már nem engedett ki a kezéből.
    A mérkőzés képe alapján megérdemelten nyertek a vendégek.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (15:47:49)

90+6
    A végén egy kontrából még van Persie lőhetett volna egy gólt, azonban lövését védte a hazai kapus.

90+4
    Már csak ívelgetik a hazaiak a labdát, támadás építésre már nincs idejük.

90+3
    Dobhatnak a vendégek, nekik ez most tökéletesen megfelel.

90+2
    A vendégek próbálják tartani a labdát, elég jól is csinálják.

90+1
    Van Persie maradt lesen, jöhetnek a hazaiak.

90
    A játékvezető is élvezheti a mérkőzést, mert 6 percet hosszabbít.

90
    Ketté szakadt a pálya, a Sunderland mindent megtesz az egyenlítésért, ezzel lehetőséget adva az Unitednek a kontrákra.

89
    Wickham lövését védi biztos kézzel a vendégek kapusa.

88
    Az utolsó perceket nagyon megnyomja a Sunderland, védekezik a Manchester.

87
    Némi zavar a Manchester tizenhatosán belül, végül megoldották a feladatot.

86
    Lassan már csak az előreíveléssel próbálkoznak a hazaiak.

85
    Jack Colback áll be Danny Rose helyére.

84
    Cleverley állt be Anderson helyett.

82
    Szűk 10 perce maradt a hazai csapatnak, ha legalább egy pontot otthon szeretnének tartani.

81
    Nemanja Vidic lőtt egy emberest kapura, a hazai kapus szögletre ütötte ki. Kemény ez a szerb játékos.