Tottenham Hotspur – FC Basel 2:2 (vége) | Fenerbahçe – S. S. Lazio 2:0 (vége) | Chelsea F.C. – FC Rubin Kazany 3:1 (vége)

A Benfica gólt szerzett!

Benfica büntetőből növelte az előnyét. OSCAR CARDOZO 3 – 1-re változtatta az eredményt. A kapusnak esélye se volt.

65

Remek cserének bizonyult LIMA, aki még be se melegedett rendesen, máris megszerezte a vezetést a hazaiaknak.

25

Cardozo lőtt kapura, ezt még nagy nehezen Krul menteni tudta, de a kippatanóra érkező RODRIGO MORENO lövésénél már tehetetlen volt.

12
    A Newcastle gólt szerzett!

Cissé szerzett vezetést a vendégeknek. Sissoko adott pontos passzt, CISSÉ pedig nem hibázott. Az elmúlt percek alapján némileg váratlan a vendégek vezetése.

Gólok: 25. Rodrigo, 65. Lima, 70. Cardozo (bünt.) – 12. Cissé

Lapok:   27. Rodrigo (BNF), 72. Perez (BNF) – 19. Perch (NEW), 87. Ameobi (NEW)

Benfica: Artur Moraes – Melgarejo, Garay, Luisao, André Almeida – Gaitán, André Gomes (61. Perez), Matic, John, Rodrigo (60. Lima) – Cardozo (77. Pereira)
    Newcastle United: Krul – Simpson (83. Gosling), Taylor, Yanga-Mbiwa, Santon – Gutiérrez, Perch (62. Anita), Cabaye, Marveaux (80. Ameobi) – Sissoko, Cissé

Játékvezetők: Antony Gautier – C. Gringore, F. Harchay