Traktor Cseljabinszk – Dinamo Moszkva 3:1 (vége)
csütörtök 11.04.2013, 15:00 • Arena Traktor, Celjabinsk • KHL

Kapura lövések: 31 illetve 18 lövés
    Emberelőnyös helyzet kihasználás: 1/0 illetve 3/0
    Kiállítások: 6 illetve 2 perc
    Buli elhozatal: 19 (45%) – 23 (55%) (17:21:06)

Először sikerül nyernie a nagy döntőben a Traktor Cseljabinszk együttesének, ezzel összesítésben már csak 2-1-re vezet a Dinamo Moszkva. A harmadik harmad már sokkal kiegyenlítettebb volt, mint a második, a hazai találatra szinte azonnal érkezett a moszkvai szépítő gól. Ekkor beszorultak a fekete mezesek, és Babenkoéknak több helyzetük is volt, hogy még közelebb zárkózzanak a riválisukhoz. Ezt azonban sikeresen átvészelték Garnették, így a mérkőzés egészét tekintve, teljesen megérdemelten nyerték meg a kiélezett összecsapást! Folytatás holnap, ugyanebben a csarnokban!

60:00

59:45
    Kicsúszik a korong a harmadból, eldőlt a mérkőzés

59:17
    Nem sikerül üres kapus gólt ütnie a Traktornak!

57:39
    Üres a vendégek kapuja! 6 az 5 ellen a jégen a Dinamo!

57:01
    Nichushin kapna Dugintol remek korongot, de ha csak centikkel is, de nem jön össze a dolog

56:20
    Kiegészülnek a vendégek, marad a 3:1, továbbra sem dőlt el semmi, közben már a Traktor kapuja elől jöhet a buli