Dinamo Moszkva – Traktor Cseljabinszk 3:4 (vége)
Traktor Cseljabinszk
hétfő 15.04.2013, 17:30 • Luzsnyiki, Moszkva • KHL

55:02
    A Traktor gólt szerzett!

ANDREI KOSTITSYN nagyon fontos gólt üt nem sokkal az utolsó harmad vége előtt! Újra nyeregben a Traktor Cseljabinszk!

Gólpassz: Maxim Yakutsenya és Deron Quint

34:51
    A Dinamo gólt szerzett!

Elképesztő! SERGEI SOIN kiegyenlít! Honnét jött vissza a Dinamo Moszkva! 0:3 volt nemrég, most 3:3-at mutat az eredményjelző!

Gólpassz: Dominik Granak

28:27

Elképesztő fordulatok a mérkőzésen! Nem sokkal több, mint egy perc alatt üt két gólt a hazai együttes! JAKUB PETRUZALEK egy gólra hozza fel a Dinamo csapatát.

Gólpassz: Marek Kvapil és Ilya Gorokhov

27:36

MAREK KVAPIL emberelőnyből tud szépíteni! Ezzel visszahozza a mérkőzésbe a fővárosi együttest!

Gólpassz: Konstantin Gorovikov és Dominik Granak

08:49

VLADIMIR ANTIPOV tovább sokkolja a hazaiakat! Találatával már tekintélyes, háromgólos előnyre tesz szert a Traktor együttese!

Gólpassz: Yegor Dugin

06:44

ANTON GLINKIN villámgyorsan beüti a vendégek második gólját is! Ez ám a meglepetés!

Gólpassz: Nikita Nesterov

03:37

STANISLAV CHISTOV góljával vezet a vendégcsapat! Megérdemelt a vendégek előnye, mivel aktívabban, veszélyesebben kezdtek, mint a hazaiak.

Gólpassz: Jan Bulis

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 28. Kvapil (Gorovikov, Granak), 29. Petruzalek (Kvapil, Gorokhov), 35. Soin (Granak) – 4. Chistov (Bulis), 7. Glinkin (Nesterov), 9. Antipov (Dugin), 56. Kostitsyn (Yakutsenya, Quint)

Dinamo Moszkva: Yeryomenko (Sharychenko) – Granak, Novak, Solovyov, Jalasvaara, Gorokhov, Derlyuk, Mironov, Barantsev – Konkov, Soin, Babenko – Kokarev, Tsvetkov, Mosaylov – Kasyanchuk, Gorovikov, Sopin – Kvapil, Lukin, Petruzalek
    Traktor Cseljabinszk: Garnett – Quint, Ryabykin, Belov, Vasilchenko, Razin, Katichev, Shinin, Nesterov, – Chistov, Bulis, Kuznetsov – Kostitsyn, Kontiola, Yakutsenya – Nichushkin, Dugin, Antipov – Karpov, Lemtyugov, Glinkin

Játékvezetők: Ryonn, Bulanov – Gordenko, Tomilov