Nagy-Britannia – Dél-Korea 1:4 (vége) | Olaszország – Kazahsztán 0:3 (vége) | Magyarország – Japán2 1:0 (vége)
Olaszország
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Kazahsztán
szombat 20.04.2013, 16:00 • Papp László Budapest Sportaréna • Div. I/A Világbajnokság

58:32
    Még egy olasz kiállítás a végére, Borrelli kapja, de ez már nem érdekel itt az Arénában senkit...

51:06
    Felicettit megint kiállították, magas bottal való játékért.

47:37
    Miután egy kiállított kazah visszajöhetett, Felicetti volt fegyelmezetlen, gáncsolt így 2 percet kapott, oda az olasz fór.

47:07
    Még egy kazah kiáll, mégpedig Fagyejev, aki bottal akasztott

45:10
    Esély az olasz szépítésre és a mi reményeink újraéledésére! Kiáll 2 percre a kazahoktól Puskarjov magas bottal való játékért.

36:36
    De nem sokáig, Kostner gáncsolásért kapott 2 percet. Rengeteg most már a kazah fór!

34:11
    Borrellit állítják ki a bírók 2 percre és mellette a kazah Novopasin is kiül fogásért iletve akadályozásért.Most 4 a 4 ellen a felek.

31:52
    Durva játékért illetve magas botért páros kiállítás lett ebből a jelenetből.

30:34
    Megint egy kazah emberelőny következik, Rocco megy ki 2 percre bottal akasztásért.

19:39
    Páros kiállítás, durva játékért Johnson és Zsajlauov.

14:13
    Megint a kazahok kerülnek emberelőnybe, di Casmirro a kiállított gáncsolásért.

9:31
    Nagy igyekezetükben kiállítást szedtek össze az olaszok, elcserélték magukat, csapatbüntetés, oda a fórjuk, sőt még majd a kazahok lesznek előnyben.

7:47
    Itt a második kazah kisbüntetés; Fagyejev gáncsért.

0:30
    Olasz emberelőnnyel indul a mérkőzés! Upper ül ki a büntetőpadra, 2 percig palánkra lökés volt a bűne!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 11. Zsajlauov (Szavcsenko), 25. Sztarcsenko (Fagyejev), 58. Sztarcsenko (Upper)

Olaszország: Andreas Bernard(Dennis) – Borgatello, Helfer, Gander, Scandella, Anton Bernard – Sullivan, Johnson, di Cassmirro, Sirianni, Borrelli – Hofer, Marchetti, Fontanive, Kostner, Iannone – Ambrosi, Egger, Felicetti, Rocco. Szövetségi kapitány: Tom Pokel
    Kazahsztán: Kolesznyik (Poluektov) – Novopasin, Blohin, Alekszandrov, Upper, Sztarcsenko – Szavcsenko, Troscsinszkij, Zsajlauov, Poliscsuk, Krasznoszlobodcev – Korobejnyikov, Kolesznyikov, Szpiridonov, Puskarjov, Romanov – Fagyejev , Szolarjov, Szavenkov, Beljajev. Szövetségi kapitány: Vlagyimir Krikunov

Játékvezetők: Meszinski(POL), St.Jacques(CAN) vezetőbírók, Hull(CAN), Nagy A.(HUN) vonalbírók