West Ham United – Wigan Athletic 2:0 (vége) | West Bromwich Albion – Newcastle United 1:1 (vége) | Sunderland AFC – Everton FC 1:0 (vége)
Queens Park Rangers – Stoke City 0:2 (vége) | Norwich – Reading FC 2:1 (vége) | Fulham FC – Arsenal FC 0:1 (vége)
West Ham United
2:0 (1:0)
Wigan Athletic
szombat 20.04.2013, 16:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Napsütéses időben kezdtek a csapatok és jó iramot diktáltak, a 11.percben máris ziccerben voltak a vendégek, de ezután a WHU elkezdett játszani és 2.helyzetüket Jarvis szerencsés körülmények között érékesiteni is tudta. A második félidőben a vesztésre álló fél támadott becsülettel, volt helyzetjük is, de a találkozó második gólját mégis a WHU szerezte a semmiből. Karrierje 100. gólját jegyző Kevin Nolan volt a gólszerző. Ezután már semmi érdemleges nem történt, igy West Ham – Wigan 2-0 ! (17:58:00)

94
    Az utolsó perce fordulnak a csapatok.

93
    Nagy helyzet a Wigannek, de a les miatt nincs miről beszélni.

92
    Kontráztak a hazaiak, de Carroll fejese nem sült el a legjobban.

91
    A ráadás még hosszú négy perc lesz.

90
    Mindkét csapat márcsak a végső sipszóra vár.

89
    Caldwell felivelésével sem mennek semmire a vendégek.

88
    Két perc és vége is a meccsnek.

87
    Ötlettelen a Wigan játéka, nem lesz itt már változás.

86
    Di Santo váltja a vendégeknél Gomezt.

86
    Carroll lépett ki, de nem tudta tovább növelni csapata előnyét, csak az oldalhálót találta el.

85
    Kone beadása jó, de sok a hazai védő.

83
    Nem sok esélye van a vendégeknek, de becsülettel próbálkoznak.

81
    Nehéz helyzetben a Wigan.

80
    A West Ham gólt szerzett a semmiből. A félpályáról érkező felivelést Carroll ollózva továbbitotta, majd NOLAN fordulatból nagyszerűen lőtte a kapuba a labdát.