Granada – Valladolid 1:1 (vége) | Real Madrid – Real Betis 3:1 (vége) | Barcelona – Levante 1:0 (vége)
Valencia – Málaga CF 5:1 (vége)
Granada CF
1:1 (0:0)
Real Valladolid
szombat 20.04.2013, 16:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

A nem túl izgalmas első félidőt egy helyzetekben és gólokban gazdag második követte, melyben mindkét csapat 1-1 gólt szerzett, így maradt a döntetlen. A Granada küzdött végig a három pontért, de Jaime kapus eszén ma csak egyszer tudtak túljárni, és ez csak egy pontot jelent ma. A Valladolid kapusa nálam magasan a meccs hőse, remekül védett 90 percen keresztül, és hozzásegítette csapatát egy újabb ponthoz.

A Granada ezzel a döntetlennel ideiglenesen a 16., de a Zaragoza és a Deportivo sem játszott még, így ez még könnyen változhat. A Valadolid a 13. helyen áll továbbra is, őket igazából nem veszélyezteti semmi. (17:52:19)