Hannover 96 – Bayern München 1:6 (vége) | Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04 1:0 (vége) | Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége)
Bayer Leverkusen – 1899 Hoffenheim 5:0 (vége) | Werder Bremen – VfL Wolfsburg 0:3 (vége)
Borussia Dortmund
2:0 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
szombat 20.04.2013, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Bundesliga

Gól az első percben és a hajrában, közötte óriási dortmundi fölény, ami a mérkőzés utolsó 20 percében hagyott csak alább, de a Dortmund győzelme nem forgott veszélyben. (17:24:43)

92
    Még egy hazai szöglet jön, Schmelzer lövi rá a kipattanót, ez is elakad a védőkben

90
    Wetklo időhúzásért kap sárgát

Az újabb góllal gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés

87
    A Dortmund gólt szerzett!
    Leitner indítja jó ütemben Piszczeket, aki az 5-ös magasságából ad középre, ROBERT LEWANDOWSKI közelről vágja a léc alá a labdát! 2:0

86
    Az utolsó csere a Borussia Dortmundnál: lemegy Reus, bejön Leitner.

85
    Pospech ívelését Weidenfeller húzza le

Az utóbbi percekben részben a minőségi cseréknek is köszönhetően feljött a Mainz, lövéseik, szögleteik vannak

83
    A szöglet után kifejelik a labdát a védők, az újabb beadást kapura fejeli Szalai, a védőkről szögletre pattan a labda

83
    Müllert szereli szögletre Hummels

81
    A harmadik csere a Mainznál: lemegy Rukavytsya, bejön Caliguri.