FC Groningen – HFC ADO Den Haag 2:1 (vége) | Willem II Tilburg – Roda JC Kerkrade 2:1 (vége) | Heracles Almelo – RKC Waalwijk 4:0 (vége)

90+3
    Felrúgták a labdát a vendégek, de tizenhatosban nem tartózkodott vendég játékos és így Magnascohoz került a labda.

90+2
    Hazaiak kaptak szabadrúgást, de nem sietik el a dolgokat. Persze ez egyértelmü.

90
    4 percet hosszabbít a játékvezetö.

90
    Vendégek tisztáztak a szöglet után.

89
    Bacuna egy kis sprint után szögletet harcol ki.

88
    Santi Kolk kapott egy pofont, de marad a pályán.

86
    A létszám kiegyenlítödött. Kevin Jansen második sárgalapját kapja.

84
    David Texeira helyére Maikel Kieftenbeld lép pályára.

83
    Burnat játékra jelentkezik.

82
    Kisebb csetepaté zajlik a pályán, de a játékvezetö edidg veszi az akadályokat.

81
    Már az autó is a pályán áll, hogy levigye a lesérült játékost.

80
    Burnet marad a földön egy kemény ütközés után.

79
    Dion Malone lövése kissé lecsúszott és a kapu mellé szállt a labda.

77
    A csereként beállt Charlton Vicentot figyelmeztetik egy sárgalappal.

76
    Hazaiak ismét cserélnek. Az elsö gólszerzöt Género Zeefuikt lehozzák, érkezik Alexander Christovao.

75
    A Den Haag gólt szerzett!
    15 percel a mérközés vége elött csökketi hátrányát a Den Haag. Vincent passza után KEVIN JANSEN szerezte meg a vendégek gólját.

75
    10 perce játszanak emberfölényben a vendégek, de még nem tudta kialakítani komolyabb nyomást az ellenfélre.