Manchester City – West Ham United 2:1 (vége) | Wigan Athletic – Tottenham Hotspur 2:2 (vége) | Stoke City – Norwich 1:0 (vége)
Southampton FC – West Bromwich Albion 0:3 (vége) | Everton FC – Fulham FC 1:0 (vége) | Newcastle United – Liverpool F.C. 0:6 (vége)
Newcastle United
0:6 (0:2)
Liverpool Football Club
szombat 27.04.2013, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

Kiütéses győzelmet aratott a Liverpool. Első meccsén melyen Suarez elkezdte letölteni a 10 meccses büntetését. Megszégyenítő , megrendítő történelmi vereséget szenvedett el a Newcastle. Lesz min javítani a jövőhétre a hazaiaknak, össze kell szedniük magukat. Köszönöm a figyelmet a végeredménnyel zárom soraim, Newcastle United – Liverpool Football Club 0:6! (20:23:40)

90+3
    Suso eresztett meg egy bombát Elliot védte!

90+2
    Énekelnek a Liverpool drukkerek.

90+1
    Három perc a ráadás. Mindenkinek jobb lett volna lefújni, és nem hosszabbítani.

90
    Sissoko vitte fel a középpályáig, majd fordult vissza. Lassan csordogál a hazai akció.

89
    Sissoko teszi haza Elliotnak, addig sincs a vendégeknél a labda.

87
    Anita állítja meg a L'pool indítását.

86
    Yanga-Mbiwara pattintotta rá Downing a labdát a szögletzászlónál. de nem lett sarokrúgás, indul a Newcastle, Anita beadását nem várt senki középen.

85
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Sturridge, bejön Shelvey.

85
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Coutinho, bejön Suso.

84
    Gouffran tört előre, beadását Enrique tette haza mellel Reinának.

83
    52%-48% a labdabirtoklási mutató. De nem sokra mennek vele a hazaiak.

82
    Coutinho indult meg 25ről tüzelt. Elliot bravúrral tolta a felső kapufára.

81
    Nem történik túl sok minden hátul adogat a L'pool.

80
    Feladták, már a hazaiak. A Liverpool még lehet lő 1-2gólt ha van kedvük.

79
    Taylor szabadít fel , Johnson elől! Ez is gólhelyzet lehetett volna.

77
    Hátul adogatnak a kiütéses győzelmet arató vendégek.

76
    Liverpool gólt szerzett!!
    HENDERSON ívelte középre a szabadrúgás, Agger majdnem beleért ,lehet ez zavarta meg Eliotot! 0:6!

75
    Debuchynek volt már egy sárgája, Coutinhoba szállt bele, a védő!

74
    BORINI alig, hogy beállt cserekén. 10 méterről lőtte ki a bal alsót. 0:5! kiütés!

73
    Sturridge lesen!

73
    Csere a Newcastle United-nél/nál: lemegy Gerrard, bejön Borini.

73
    Beszorul saját térfelére a vendég együttes. 4:0nál talán nem sajnálják annyira.

72
    Liverpooli labdatartás. A hazaiak csak szemmel követik.

71
    Indult a kontra, Cisse nem érte el a hosszú átadást.

70
    Elliot húzza le könnyedén a sarokrúgást.

69
    Downing adta be jobbról Sturridge lövésébe beleléptek, szöglet.

68
    Rosszul elvégzett sarokrúgás,Jose Enrique hozza játékba, bedobással.

68
    Haidara rúgja rá Johnsonra, szöglet!

67
    Sturridge egy az egyben vihette Elliotra, de beérték a védők, oda a helyzet.

66
    Gerrard passzolja el magát, Sissoko lőtt a kontra végén, blokkolták, bedobás.

65
    Csere a Newcastle United-nél: lemegy Tiote, bejön Anita.

65
    Gouffran becsapta Johnsont de Gerrard leszerelte.

64
    Cabaye jól megnézte hova ívelje, Cisse viszont nem fért labdához.

63
    Haidara beadását Carragher vágja a mezőnybe.

62
    Cabaye szereli Coutinhot. Támadhat a Newcastle.

61
    Megtartja a Pool a labdát, több mint jó nekik ez az eredmény.

60
    STURRIDGE az üres kapuba lövi Henderson átadását. Ez a lesre állítós taktika ma nem jön be a hazaiaknak. 0:4!

59
    Tiote sokadik szabálytalanságát elköveti. Lapot ezúttal sem kap, igaz most nem volt durva.

58
    Reina szaladt alá a beadásnak, saját emberével ütközött, Aggerrel. Majd Cabaye ívelés rossz volt, így kirúgás jön.

57
    A Liverpool térfelén tartja a labdát a hazai csapat. Támadnak!

56
    Cabaye ívelte középre Reina öklözte ki. Majd Cisse került helyzetbe Ban Arfa lövése után, fölé lőtt a csatár.

55
    Gouffran beadását fejeli ki Agger, szöglet!

54
    STURRIDGE értékesíti Coutinho belöbbölését!10 méterről rúgta a kapu felső részébe. 0:3!

52
    Debuchy beadását kifejelték, pont Cabaye elé, aki hosszan vette át, oda a lehetőség.

51
    Cissere játszották fel a labdát, aki levette Aggernek.

50
    Downing tette le Sturridgenak lövésre, aki meghúzott egy cselt, ez volt a veszte ,Cabaye elvette tőle.

49
    Sissoko tette át a bal szélre, Gouffran lőtt is egy igazítás után. a védőbe. Aztán ő fejelhetett 7 méterről, Reina kezei közé.

48
    Ben Arfa beadását húzza le Reina.

47
    Sissokot ketten fogták egy bedobást csak összehoz csapatának.

46
    Tiote esik el a vendégek 16osának sarkánál. Nincs 11es!

46

Csere a Newcastle United-nél/nál: lemegy Gutierrez, bejön Gouffran.

Csere a Newcastle United-nél/nál: lemegy Perch, bejön Ben Arfa.

Izgalmas félidőn vagyunk túl. Két szép liverpooli góllal. Nehéz lesz felállnia innen a Newcastlenek. Sok sárga sok szabálytalanság. Reméljük a gólok száma fog szaporodni, és nem a sárgáké.Hamarosan folytatjuk.

45+2
    Gutierrez szalad bele Johnsonbe, majd esik össze, szabadrúgást kap.

45+1
    Két perc a ráadás.

45
    Tiote rúg oda Johnsonnak,nem is volt nála a labda. atán szinte összeverekednek. Nem kap lapot egyikőjük sem.

44
    Sturridge csapott be két védőt. Taylor nem hagyhatta ,hogy elmenjen mellette, megállította.

43
    Hátul adogat a Liverpool. Lucas kis híján eladja saját 16osa előterében.

42
    Sissoko fejelte előre, ki a játéktérről.

41
    Cisse marad lenn, egy ütközés után. Johnson volt a tettes, meg is kapja a lapot.

40
    Cabaye végzi el a sarokrúgást. Sissoko fejese nagyon magasra szállt, Reina könnyedén húzza le.

40
    Sissoko elől Agger teszi szögletre.

39
    Gutierrez zárja össze lábait, Sturridgeot nem engedte tovább menni.

38
    Debuchy füleli le az előre vágott labdát.

37
    Henderson és Cabaye rúgtak össze keményen. Nem kell ápolni egyikőjüket sem.

36
    Haidara tette be szépen , Perch érkezett, üresen fejelhetett 5 méterről ,mellé!

35
    Coutinho húzta meg a bal szélen, középen várták a beadást. Debuchy azonban szerelte.

34
    Labdát szerzett a Liverpool , Gerrard tette volna előre, Cabaye ért oda és szerelte.

33
    Debuchy szépen kevergetett a jobb szélen, de a túlerő megállította, csapata jöhet bedobással.

32
    Zsinórban ez volt a 3. szöglet, de ez sem hozott igazán veszélyes szituációt.

31
    Ismét a kapitány ívelt, visszakapta,Cabaye szereli.

31
    Gerrard íveli középre. Lucas tette kapura a kipattanót. Gerrard megint beadta, szöglet!

30
    Sturridge harcol ki egy szögletet a jobb szélen.

29
    Gerrard ballal tüzelt 18 méterről, ez most nem sikerült jól! a bal kapufa mellett ment el a lövés.

28
    Cissevel szemben a szabálytalanság. Jöhet a Newcastle, de les miatt megint a vendégek próbálkozhatnak.

27
    A bal szélen folyik a Liverpool akciója.

26
    Jose Enrique próbálkozott 22 méterről . Reina kapuja nem forgott veszélyben

25
    Johnson kerülte volna meg Haidarat, de a védő nem hagyta.

24
    Johnson középre adása csak Elliottnak volt jó.

23
    Sturridgeot löki fel Yanga-Mbiwa a félpályán.

22
    Coutinho játssza kicsit túl , Tiote kicsit meglegyintette, de nem könyökölte le.

21
    Sturridge se marad ki a lap osztásból.

21
    Debuchy kap lapot, Sturridgeal szólalkozott össze.

20
    Sturridge ezúttal tényleg lesen!

19
    Cabaye íveli középre. Jött a fejes 12 méterről fülé fejelt Taylor.

18
    Sissoko harcol ki egy szögletet , Jose Enrique oldalán.

17
    Sturridge adott testvéri passzt HENDERSONnak! aki az üres kapuba pofozta a labdát. 0:2!!

16
    Perch szerez labdát a felező vonalnál.

15
    Jose Enriquet rúgja fel Debuchy. Sok a szabálytalanság.

14
    Haidara lépett oda csúnyán Downingnak. Lapot még nem kap.

13
    Hazai labdabirtoklás, körbeadogatják a liverpooli 16ost.

12
    Johnson tette be a partjelző szerint lesre mozduló Sturridgenek. Nem volt les, de ki is hagyta a helyzetet.

11
    Sissoko majd meg szakadt, de nem érte el az átadást.

10
    Gerrard indította Coutinhot. A védők nem mentek a szélsővel, de érkezett Elliot, és felszabadított.

9
    Coutinho tette szépen Agger elé, aki mellel tette maga elé. de lökés miatt a hazaiak jöhetnek.

8
    Sissoko tette középre jobbról, Reina húzza le.

7
    Henderson kapott jó labdát Coutinhotól. Nem tudta lekezelni. Elliot jött és az övé.

6
    Sissokot szerelik a jobb szélen, ő ért bele utoljára. Reina rúgja előre.

5
    Gutierrez ment el a bal szélen, szerelték, bedobta. Rossz helyre.

4
    Debuchy hozta magát nehéz helyzetbe, Coutinho is gyötörte, vendég bedobás.

3
    AGGER vált le Haidararól. 6 méterről a jobb alsóba fejelt a hátvéd. 0:1!

3
    Gerrard tette vissza Johnsonnak, Debuchy fejeli ki.

2
    Tiote ment Sturridge elől Johnson adta középre.

1
    Cabaye beadása megpattant, így a Liverpoolé a labda.

1
    A Liverpool kezdte el a mérkőzést.

1

Newcastle United: Elliot – Debuchy, S Taylor, Yanga-Mbiwa, Haidara – Perch, Tiote, Cabaye – Sissoko, Cisse, Gutierrez

Liverpool Football Club: Reina – Johnson, Carragher, Agger, Enrique – Lucas, Gerrard, Henderson – Downing, Coutinho, Sturridge

Játékvezetők: Marrier – Child, Long.

Premier League 35. fordulójában a jelenleg 16. Newcastle fogadja a 7. Liverpoolt. A hazaiak tavalyi brillírozásuk után most a biztos bennmaradásért szállnak harcba. Míg a Liverpoolnak esélye van az 5. EL selejtezőt érő helyre. Ritkán születik vendég győzelem meccseiken, utóbbi 5 találkozásuk alkalmával 4 hazai siker, és egy döntetlen született. Ki kerül közelebb a céljaihoz? Ha velünk tartotok biztos nem maradok le róla.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Németh Ákos

Gólok: 3. Agger, 17. Henderson, 54. Sturridge, 60. Sturridge, 74. Borini, 76. Henderson

Lapok:   21. Debuchy (NEW), 39. Gutierrez (NEW), 44. Taylor (NEW) – 21. Sturridge (LFC), 41. Johnson (LFC)   75. Debuchy (NEW)

Játékvezetők: Marrier – Child, Long