VfB Stuttgart – SpVgg Greuther Fürth 0:2 (vége) | Hannover 96 – 1. FSV Mainz 05 2:2 (vége) | Werder Bremen – 1899 Hoffenheim 2:2 (vége)
Norimberk – Bayer Leverkusen 0:2 (vége) | Eintracht Frankfurt – Fortuna Düsseldorf 3:1 (vége) | Borussia Dortmund – Bayern München 1:1 (vége)
1. FC Norimberk
0:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
szombat 04.05.2013, 15:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Bundesliga

Ma semmi nem jött össze a hazaiaknak! Több lehetőségük is volt a gólszerzésre, sikerült mindet kihagyniuk. A Leverkusen pedig folytatja remek sorozatát, immáron sorozatban hatodik alkalommal nem találtak legyőzőre a gyógyszergyáriak. A vendég csapat ezzel a győzelemmel matematikailag is bebiztosította a harmadik helyet a tabellán, ami selejtező nélküli BL indulási jogot jelent.
    Ma úgy tudtak nyerni a Nürnberg otthonában, hogy még egy kihagyott büntető is belefért.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (17:25:58)

90+1
    Kiyotake szöglete után Balitsch fejelt a kapu mellé. Semmi nem jön ma össze a hazaiaknak.

90
    Három perc ráadás következik.

89
    Plattenhardt íveli be a hazai szögletet.

88
    Markus Feulner kapott sárga lapot.

87
    A mérkőzés végén is hajt becsülettel a Nürnberg.

86
    Kiyotake jobb oldali szögletét kivágják a vendégek.

85
    Öt perccel a vége előtt úgy tűnik, hogy folytatódik a Leverkusen remek sorozata. Ez lesz sorozatban a hatodik forduló, amikor nem találtak legyőzőre.

84
    Sidney Sam helyett Daniel Schwaab folytatja.

82
    Kiyotake sokadik hazai szöglete nem jelentett veszélyt.

81
    Sidney Sam hagyta ki a büntetőt, miután telibe találta a jobb kapufát.

80
    Tobias Welz tizenegyest ítél a Leverkusen javára. Természetesen reklamálnak a hazaiak, de Klose egyértelműen felrúgta a tizenhatoson belül a vendégek támadóját.