Franciaország – Ausztria 3:1 (vége) | Fehéroroszország – Szlovénia 4:3 (vége) | Niemcy – Oroszország 1:4 (vége)
Svájc – Kanada 3:2 (1:0 szétlövés után) | Lettország – USA 1:4 (vége) | Norvégia – Dánia 3:2 (vége)
Franciaország
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Ausztria
vasárnap 05.05.2013, 11:15A csoportos Világbajnokság

Az első harmad első 5 percében elintézte a találkozót a hazai csapat. Majd a másodikban tovább növelte előnyét végül az Osztrákok erejéből csak a szépítésre futotta. Az eredmény nem teljesen tükrözi a két csapat erejét ugyan is Huet kapus remekelt és részben nekik köszönhetik a Franciák a győzelmet (13:24:55)

57:40
    Mi maradt ki!!!! Fleury és Meunier indult a kapu felé majd előbbi lőtt tiszta helyzetben üres kapura, de a kapuvasat találta el

Ausztria gólt szerzett!

THOMAS VANEK egy Huetről kicsorgó korongot lőtt el az elfekvő Manavian felett ezzel szépít a vendég csapat

46:30
    Klimbacher egy lövőcselt követően lőtte el a korongot. A jobb kapufa mellett suhant el

45:10
    Minden játékos a Francia kapu előtt volt, de végül sikerül kivágni a korongot

44:20
    Lukas lőtt a félpálya környékről. A kaput eltalálta, de mire a korong odaért jelentősen lelassult

40:10
    Elkezdődött az utolsó harmad. Kell egy gyors gól a vendégeknek ha akarnak még pontot szerezni

40:01

40:00

39:30
    Kapuvas!!!! Vanek mehetett egy az egyben a kapura laposan lőtte, de csak a kapuvasat találta el.

38:30
    Ezzel lehet el is dőlt a mérkőzés

37:30
    Franciaország gólt szerzet!

JULIAN DESROSIERS szerzett korongot saját harmadában majd abból megindulva egészen a kapuig korcsolyázott majd mozgásával ellentétesen kilőtt a jobb felsőt. Szép egyéni akció

37:00
    Beszorulnak a Franciák

35:50
    Újabb nagy helyzet maradt ki. Da Costa lőtte közelről a korongot a kapusba

34:30
    Óriási helyzet maradt ki!!! Klimbacher lépett ki egy koronggal a védők lemaradtak róla így egy az egyben vihette kapura, de kimaradt Huet védését követően

27:20
    Baumgartnert kell ápolni miután a korong az arcába csapódott és vérezni kezdett az orra

27:00
    Fleury szépen korcsolyázott el védői mellett majd a bal fölsőt vette célba, de Starkbaum a helyén volt

19:10
    Huet véd ismét. Nagyon meggyőző teljesítményt nyújt a mai napon.

18:04
    Hazaiak teljes létszámban.

17:40
    Kétszer is blokkolnak a hazaiak

17:10
    Vanek hagyott ki egy nagy helyzetet!! A kapu előtt egy nyeséssel próbálkozott, de csak Huet hasát találta el.

16:40
    Sikerül a harmadon kívül tartani az Osztrákokat

16:04
    Da Costa bottal akasztásért kap két percet

14:50
    Hatalmas helyzet maradt ki!!!! Meunier vihette egy az egyben a kapusra, de nem tudott túljárni Starkbaum eszén aki lábbal védett