Franciaország – Ausztria 3:1 (vége) | Fehéroroszország – Szlovénia 4:3 (vége) | Niemcy – Oroszország 1:4 (vége)
Svájc – Kanada 3:2 (1:0 szétlövés után) | Lettország – USA 1:4 (vége) | Norvégia – Dánia 3:2 (vége)
Franciaország
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Ausztria
vasárnap 05.05.2013, 11:15A csoportos Világbajnokság

Az első harmad első 5 percében elintézte a találkozót a hazai csapat. Majd a másodikban tovább növelte előnyét végül az Osztrákok erejéből csak a szépítésre futotta. Az eredmény nem teljesen tükrözi a két csapat erejét ugyan is Huet kapus remekelt és részben nekik köszönhetik a Franciák a győzelmet (13:24:55)

57:40
    Mi maradt ki!!!! Fleury és Meunier indult a kapu felé majd előbbi lőtt tiszta helyzetben üres kapura, de a kapuvasat találta el