Stoke City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Sunderland AFC – Southampton FC 1:1 (vége) | Norwich – West Bromwich Albion 4:0 (vége)
Fulham FC – Liverpool F.C. 1:3 (vége) | Everton FC – West Ham United 2:0 (vége) | Manchester United – Swansea City 2:1 (vége)
Sunderland AFC
1:1 (0:0)
Southampton FC
vasárnap 12.05.2013, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

1:1-es döntetlen a vége a Sunderland – Southampton találkozónak, amivel azt hiszem mindkét fél elégedett lehet, hiszen nagyon kiegyenlített volt a játék, főleg a második félidőben

. A meccs első felében sokáig jobban játszott a Southampton, de veszélyes helyzeteket nem nagyon tudtak kialakítani, a Sunderland pedig egyre jobban kezdte felvenni a játék ritmusát, és végül Bardsley bombagóljával a vezetést is megszerezték a 68. percben. Erre a gólra kettős cserével reagáltak a vendégek, ami nagyon bevált, hiszen Ward-Prowse, és Puncheon összjátékából egyenlítettek a vendégek, és szereztek végül pontot. (17:58:23)

93
    Tisztáznak a hazaiak, ennyi volt.

93
    Egyelőre csak egy bedobásig jutnak, a tizenhatossal egy vonalban.

93
    Megkezdődik az utolsó perc, kérdés lesz e még ideje befejezni ezt a támadást a vendégeknek.

92
    Kihozzák a vendégek a térfelükről, most ők jutnak a félpályánálszabadrúgáshoz.

92
    Nem jutnak vele messzire, Johnson kiharcol a Sunderlandnek egy szabadrúgást a kezdőkör mellett.

91
    N'Diayét nem tudták jól megjátszani, már a vendégeknél a labda.

91
    Ismét a hazaiak támadnak.

91
    Három perc a hosszabbítás.

91
    Felszabadítanak a vendégek, és már támadnak is.

90
    Letelt a rendes játékidő, támad a Sunderland.

89
    Nagyszerűen játszottak össze a hazaiak, végül Rodriguezt ugratták ki, de Rose testi épségét sem féltve gyakorlatilag befeküdt elé, és kiharcolt egy szabadrúgást kifelé.

89
    N'Diaye vesztette el a labdát, ismét a vendégek támadhatnak.

88
    Veszélytelen volt a szöglet, kijön a szorításból a Sunderland.

88
    Szöglet a vége az akciónak.

87
    Rodriguez passza után Lambert került remek helyzetbe, de a lövését óriási bravúrral védte Mignolet!