Szombathelyi Haladás – Lombard Pápa FC 2:1 (vége) | Paks – Debreceni VSC 1:2 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
2:1 (0:1)
Lombard Pápa FC
péntek 17.05.2013, 17:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

A Haladás az első félidőben nem találta a Pápa elleni ellenszert, a vendégek megérdemelten vezettek a fordulás előtt.
    A második félidőben egy teljesen más hazai csapat jött ki felfogásban a pályára és megérdemelten fordították meg a mérkőzést.
    A Pápa még ezzel nem biztos a benn maradásban, figyelniük kell a Siófokot is. (20:56:56)

93
    Radó remekül cselezett, de kirúgták előle szögletre a labdát.

92
    Tíz emberrel is küzd a Pápa, de Présinger előreívelése most hosszú lesz, kirúgás a hazaiaknak.

91
    A Haladás behúzódott a saját térfelére, Quintero pedig egy távoli lövéssel próbálkozott, de jócskán mellé ment.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

88
    Van még pár perce a Pápának, hogy csodát tegyen!

87
    A Haladás gólt szerzett!
    RADÓ higgadtan értékesítette a bal felé vetődő Szűcs mellett a kapu jobb oldalába a labdát.

86
    Dlusztust állította ki a játékvezető a tizenhatoson beüli szabálytalanságáért.

85
    Szöglet a Haladásnak, Radó ismét a beadással : kifejelik a védők, Nagy kapura lövi, de elakad a labda, majd Dlusztus üt bele kézzel. Tizenegyes a hazaiaknak!

84
    Schimmer próbált előrelopakodni a jobb szélen, de Rodenbücher szerelte.

83
    Guzmics indította volna Andorkát, de kiment a labda, bedobás a Pápának.

82
    Szabó lövése kerülte el jócskán a hazai kaput.

81
    Szöglet a Haladásnak : Radó beadása elmegy a társak feje felett, a Pápáé a labda.

80
    Csere a Lombard Pápa FC-nél: lemegy Maric, bejön Lagator.

79
    Szöglet a Pápának, de kifejelik a hazaiak ismét.

78
    Csere a Szombathelyi Haladásnál: lemegy Gyurján, bejön Andorka.

77
    Simon kapott sárgát egy lerántásért.

75
    A Haladás több ziccert is kihagyott már, csak ez nehogy megbosszulja magát.

Kolarics László

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 53. Kalász, 87. Radó (bünt.) – 20. Quintero

Lapok:   39. Gyurján (HAL), 69. Tóth_Péter (HAL), 73. Radó (HAL), 77. Simon (HAL) – 14. Tóth_Gábor (PAP), 17. Présinger (PAP), 44. Griffith (PAP), 68. Quintero (PAP)   86. Dlusztus (PAP)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Gőcze – Szakály(46.Ugrai), Nagy, Devecseri, Guzmics – Gyurján(78.Andorka), Tóth Péter, Schimmer, Radó – Kalász(63.Iszlai), Simon
    Lombard Pápa FC: Szűcs – Tóth Gábor, Dlusztus,Rodenbücher, Présinger -Quintero, Tajthy, Arsic(59.Maróti) , Szabó O., Griffiths(57.Király) – Maric(80.Lagator)

Játékvezetők: Iványi –Albert, Medovarszky, tj.:Berke