Telekom Veszprém
33:23 (16:15)
OTP Bank - PICK Szeged
szombat 18.05.2013, 12:30 • Veszprém Aréna • Férfi kézilabda NB1

Vége a találkozónak! Az első játékrész szorosra sikeredett, a második félidőben azonban jobb játékának köszönhetően a papírformának megfelelően felülkerekedett az MKB. Ha kedden Szegeden az első harmincperces formájukat produkálják a Tisza-partiak, akkor lehet esélyük a győzelemre. Köszönjük a figyelmüket és elnézést kérünk még egyszer a félidei kellemetlenségekért! Kedden este hétkor tehát folytatás! (14:03:01)

60
    Mérkőzés vége. (33:23)

60
    JONAS LARHOLM kötényt lő Borbélynak. (33:23) (33:23)

60
    Tatai is bravúrt mutat be. (33:22) (33:22)

60
    JONAS LARHOLM a jobb alsóba lő. (33:22) (33:22)

59
    Borbély hatalmas ziccert fogott meg. (33:21) (33:21)

58
    Blazevic lő a blokk mellett, de Borbély véd. (33:21) (33:21)

57
    Iváncsik Tamás mehetett volna ziccerben, de kimarad a nagy lehetőség. (33:21) (33:21)

56
    Zubai kiállítása. (33:21) (33:21)

56
    Borbély védéssel mutatkozik be. (33:21) (33:21)

56
    Most összejött a testvéri passz. IVÁNCSIK GERGŐ értékesíti öccse labdáját. (33:21) (33:21)

55
    CSÁSZÁR GÁBOR középről szerez gólt, egy kisebb gólcsend után. (32:21) (32:21)

54
    Fazekason nehezen tudnak kifogni a vendégek, a Veszprém mégis kapust cserél. Borbély Ádám a kapuban. (31:21) (31:21)