Chelsea F.C. – Everton FC 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Queens Park Rangers 1:0 (vége) | Manchester City – Norwich 2:3 (vége)
Newcastle United – Arsenal FC 0:1 (vége) | Swansea City – Fulham FC 0:3 (vége) | Tottenham Hotspur – Sunderland AFC 1:0 (vége)
West Bromwich Albion – Manchester United 5:5 (vége) | West Ham United – Reading FC 4:2 (vége) | Wigan Athletic – Aston Villa FC 2:2 (vége)
West Ham United
4:2 (2:0)
Reading FC
vasárnap 19.05.2013, 17:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

87
    A West Ham gólt szerzett!
    KEVIN NOLAN egy jobb oldali beadás után fejjel megszerezte saját maga harmadik, csapata negyedik gólját a mérkőzésen. Az állás 4-2, valószínűleg eldőlt a meccs.

79
    Noble parádésan ugratta ki a leshatáron kilépő KEVIN NOLANt, aki egy az egyben nem hibázott és kilőtte a bal alsó sarkot.

55
    A Reading gólt szerzett!
    Hamar itt az egyenlítés is! Blackman kapott egy felívelt labdát a bal oldalon, amit belőtt középre, az érkező ADAM LE FONDRE pedig nem hibázott és bevágta a labdát a kapu bal oldalába, mielőtt Jaaskelainen odaérhetett volna.

53
    McAnuff passzát GARATH MCCLEARY lőtte be a kapuba. Szépített a vendég gárda.

34
    Carrollt keresték ezúttal is a felíveléssel, aki remekül adta vissza a labdát az érkező RICARDO VAZ TE-nek, aki állítás nélkül kilőtte a jobb alsó sarkot.

23
    McCarthy a hazagurított labda után belebikázta a játékszert az előtte álló Carrollba, ami így KEVIN NOLAN elé került, aki higgadtan eltolta a kapus mellett és bepasszolta a hálóba. Hatalmas kapushiba után vezet tehát a hazai együttes.

Gólok: 23. Nolan, 34. Vaz Te, 79. Nolan, 87. Nolan – 53. McCleary, 55. Le Fondre

Lapok:   84. Nolan (WHU), 85. Collison (WHU) – 63. McAnuff (RDG)

West Ham United: Jaaskelainen – Demel, Collins, Reid, O'Brien (Taylor, 87.) – Diame, Noble, Nolan – Vaz Te (Maiga, 81.), Carroll, Cole (Collison, 74.)
    Reading FC: McCarthy – Gunter, Morrison, Gorkss, Kelly – McCleary, Karacan, Guthrie, McAnuff – Pogrebnyak (Le Fondre, szünetben), Robson-Kanu (Blackman, szünetben)

Játékvezetők: Mike Dean