Kaposvári Rákóczi FC – Paks 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Egri Fc 3:0 (vége) | Győr – MTK Budapest FC 1:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
3:0 (1:0)
Egri Fc
szombat 25.05.2013, 16:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Egy teljesen megérdemelt 3:0 győzelmet aratott a Kispest csapata az Eger ellen. Az Egriek szinte végig alárendelt szerepet játszották a mérkőzésen és a honvéd Lanzafame két és Nagy góljával végül kivégezte az Egert. AZ Egrieknek jár az elismerés hiszen egy csőd alatt lévő klubtól sajnos többre nem telik. A Kispest ma feljöhet a harmadik helyre ha az MTK kikap. (17:49:57)

91
    Még egy hazai szöglet a félidő végére

90
    Lanzafame lövi Brljak kezébe a labdát

89
    Lanzafame iramodott meg a labdával egészen a 16-osig futott a félpályáról a lövése egy kevéssel elkerüli a kaput

88
    Utolsó percek a közönség a csapatot ünnepli. Eközben Az MTK vesztésre áll Győrben

87
    Németh helyére Zvara érkezik

85
    Martínez lép ki két védő közül azonban a lendülete túl nagy volt és már csak az lapvonalon kívülről tudja beadni a labdát