Kaposvári Rákóczi FC – Paks 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Egri Fc 3:0 (vége) | Győr – MTK Budapest FC 1:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
3:0 (1:0)
Egri Fc
szombat 25.05.2013, 16:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Egy teljesen megérdemelt 3:0 győzelmet aratott a Kispest csapata az Eger ellen. Az Egriek szinte végig alárendelt szerepet játszották a mérkőzésen és a honvéd Lanzafame két és Nagy góljával végül kivégezte az Egert. AZ Egrieknek jár az elismerés hiszen egy csőd alatt lévő klubtól sajnos többre nem telik. A Kispest ma feljöhet a harmadik helyre ha az MTK kikap. (17:49:57)

91
    Még egy hazai szöglet a félidő végére

90
    Lanzafame lövi Brljak kezébe a labdát

89
    Lanzafame iramodott meg a labdával egészen a 16-osig futott a félpályáról a lövése egy kevéssel elkerüli a kaput

88
    Utolsó percek a közönség a csapatot ünnepli. Eközben Az MTK vesztésre áll Győrben

87
    Németh helyére Zvara érkezik

85
    Martínez lép ki két védő közül azonban a lendülete túl nagy volt és már csak az lapvonalon kívülről tudja beadni a labdát

76
    Martínez beadását Lanzafame lőtte kapura sikertelenül.

75
    A Honvéd gólt szerzett!
    Ez ár innen kivégzés lesz. NAGY GERGŐ ment át a fél védelmen majd közelről megszerzi a harmadik gólt

73
    DAVIDE LANZAFAME laposan a bal alsóba küldte a labdát a kapus érezte az irányt azonban jól volt helyezve a labda.

67
    Szabadrúgás a hazaiaknak 25 méterre a kaputól.

65
    Albert helyére Kabele érkezik

64
    Lanzafame tolja meg hosszan meg maga előtt a labdát Sztankó pedig felszedi

63
    Martínez volt erőszakos a szélen és sikerül középre adnia labdát Nagynak akinek a lövését blokkolják a védők

62
    hazai szabadrúgás 25 méterre a kaputól

61
    Diaby helyére Vernes érkezik

60
    Lanzafame indította remekül Diabyt aki rosszul veszi át a labdát pedig nagy helyzetbe kerülhetett volna

59
    Nagyon nyom a Kispest érik a második gól

58
    Kapufa!!! Lanzafame találja el a kapufát.

57
    Martínez tette Lanzafame elé aki 10 méterről szemben a kapuval egy védőt talál telibe.

56
    Lanzafame fejel mellé

55
    Martínez teszi laposan középre Koné kivágja

54
    Nagy Gergő érkezik a pályára Zsivanovics helyére

4 darab Egri szurkoló is kilátogatott a mérkőzésre. Minden tisztelet az övék ezért.

49
    Zsivanovics szerzi meg majd veszti el majd szerzi ismét vissza, hogy aztán ismét elveszítse a labdát.

43
    Martínez lőtt a kapura Sztankó véd majd a labda Lanzafame elé kerül aki szinte üres kapura lőhetett azonban egy védő lába blokkolni tudott agy helyzet maradt ki

41
    Kasza is besárgul

40
    Diaby kap is egy sárga lapot ezért

39
    Hát ez kemény volt!! Diaby kart ollózni azonban a labda helyett az Eger egyik játékosát találta fejbe.

38
    Lanzafame egyébi akcióját tapsolja meg a közönség. Egy szép cselt követően veszélyesen csavart középre azonban a társak centikkel lemaradtak

37
    Középpályán adogat a Honvéd

36
    Diaby passzolt Vécseinek ki nem tudta átvenni a labdát pedig helyzetbe kerülhetett volna

31
    Sok az apró szabálytalanság a mérkőzésen. Szinte fél percenként belefúj a sípjába a játékvezető

30
    Baráth lövi kapura a beívelt labdát, de nem volt benne erő így a kapus könnyen fogta

29
    Martínez beadását követően újabb szöglet következik

28

27
    Szabadrúgás a hazaiaknak a jobb oldalról

26
    Kemenes védett hatalmasat!!!! Kasza tekerte a jobb felsőbe a labdát Kemenes hatalmasat vetődve szögletre menti

25
    Vendég szabadrúgás remek helyről

24
    Vendég szabadrúgás a középpálya környékéről.

23
    KAPUFA!!! Lanzafame találta el a kapufát.

22

DAVIDE LANZAFAME kapott labdát a kaputól 22 méterre és laposan a jobb alsóba lövi a labdát.

21
    Vécsi passzolt középre Lanzafamenak akitől elveszik a labdát így nem tudott lőni

20
    Martínez beívelését Sztankó öklözi ki

19
    Diaby elé került a labda kis szerencsével aki kiszorított helyzetből a rövidet célozta meg, Sztankó védett.