Valladolid – Real Club Celta de Vigo 0:2 (vége) | Valencia – Granada 1:0 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 3:3 (vége)
Málaga CF – La Coruňa 3:1 (vége) | Getafe CF – Rayo Vallecano 1:2 (vége) | RCD Espanyol – Barcelona 0:2 (vége)
Real Betis – Real Zaragoza 4:0 (vége) | Atlético Madrid – RCD Mallorca 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Levante 0:1 (vége)
Real Sociedad
3:3 (0:1)
Real Madrid
vasárnap 26.05.2013, 20:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Ritkán látott izgalmas fordulatos, gólokban gazdag második félidőt láthatott a hazai közönség és végül megérdemelten sikerült az egyenlítés . A madridiak is jól játszottak és kihasználták az összes kidolgozott nagy helyzetüket. Még él az esély hogy a San Sebastian megszerezze a bajnokságban a negyedik helyett. (21:54:42)

90+3
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    AGIRRETXE ARRUTI a hosszabbítás utolsó percében közelről a rövid sarokba fejeli a labdát és kiegyenlít.

90+2
    Agirretxe közelről mellé fejel, újabb hazai ziccer maradt ki.

90+1
    Még egy hazai szabadrúgás messze a kaputól, beívelik a labdát és egy kavarodás után gólt rúg a hazai csapat, de lest int a partjelző.

90
    Elkezdődött a mérkőzés utolsó perce a rendes játékidőben.

89
    Utolsó hazai rohamok és helyzetek a madridi kapu előtt.

88
    Fordulatos jó meccset láthat a hazai közönség, csak sajnos nem lesz meg a fontos három pont a hazai gárdának.

87
    A másik oldalon Higuaín puskáz el egy helyzetet

86
    Régen volt ennyi védeni valója a madridiak kapusának, Lopez a meccs hőse.

85
    Lopez nagy védése után hazai sz˜öglet

84
    Greizmann lesen

83
    Madridiak harmadik cseréje, Marcelo helyére Nacho jön be.

82
    Sokáig nem tartott a hazai közönség öröme, pedig úgy nézett ki hogy sikerülhet megszerezni a győztes gólt is, de Khedira közbe szólt.

81
    Cserél a hazai csapat, Bergara helyére Ángel jön be.

80
    Real Madrid gólt szerzett!!
    SAMI KHEDIRA kap gyönyörű kiugratást és az ötösről a kapus mellett elgurítja a labdát.

78
    Martinéz laposan pontosan lőtte be a labdát, és GREIZMANN ANTOINEaz ötösről már nem tudott hibázni.

76
    Lopez ismét varázsolt. A keményen meglőtt szabadot bravúrral védte

75
    A szabálytalan Khedirát ápolják

Róbert Balogh

Gólok: 64. Prieto (bünt.), 78. Greizmann, 90+3. Agirretxe – 6. Higuaín, 58. Callejón, 80. Khedira

Lapok:   26. Bergara (RSC), 63. Khedira (RSC) – 44. Essien (RMA)

Real Sociedad: Bravo – C.Martínez, Mikel, I.Martínez. La Bella – Castro(71.Ifran), Bergara (81.Ángel), Illarra(59.Zurutuza), Greizmann – Xabi Prieto, Agirretxe
    Real Madrid: Lopez – Arbeola, Albiol, Carvalho, Marcelo(83.Nacho) – Khedira, Essien – Callejón(70.Özil), Modric, Kaká(66.Di Maria) – Higuaín.

Játékvezetők: González – Sánchez, Zancada.