Valladolid – Real Club Celta de Vigo 0:2 (vége) | Valencia – Granada 1:0 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 3:3 (vége)
Málaga CF – La Coruňa 3:1 (vége) | Getafe CF – Rayo Vallecano 1:2 (vége) | RCD Espanyol – Barcelona 0:2 (vége)
Real Betis – Real Zaragoza 4:0 (vége) | Atlético Madrid – RCD Mallorca 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Levante 0:1 (vége)
Real Sociedad
3:3 (0:1)
Real Madrid
vasárnap 26.05.2013, 20:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Ritkán látott izgalmas fordulatos, gólokban gazdag második félidőt láthatott a hazai közönség és végül megérdemelten sikerült az egyenlítés . A madridiak is jól játszottak és kihasználták az összes kidolgozott nagy helyzetüket. Még él az esély hogy a San Sebastian megszerezze a bajnokságban a negyedik helyett. (21:54:42)

90+3
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    AGIRRETXE ARRUTI a hosszabbítás utolsó percében közelről a rövid sarokba fejeli a labdát és kiegyenlít.

90+2
    Agirretxe közelről mellé fejel, újabb hazai ziccer maradt ki.

90+1
    Még egy hazai szabadrúgás messze a kaputól, beívelik a labdát és egy kavarodás után gólt rúg a hazai csapat, de lest int a partjelző.

90
    Elkezdődött a mérkőzés utolsó perce a rendes játékidőben.

89
    Utolsó hazai rohamok és helyzetek a madridi kapu előtt.

88
    Fordulatos jó meccset láthat a hazai közönség, csak sajnos nem lesz meg a fontos három pont a hazai gárdának.

87
    A másik oldalon Higuaín puskáz el egy helyzetet

86
    Régen volt ennyi védeni valója a madridiak kapusának, Lopez a meccs hőse.

85
    Lopez nagy védése után hazai sz˜öglet

84
    Greizmann lesen

83
    Madridiak harmadik cseréje, Marcelo helyére Nacho jön be.

82
    Sokáig nem tartott a hazai közönség öröme, pedig úgy nézett ki hogy sikerülhet megszerezni a győztes gólt is, de Khedira közbe szólt.

81
    Cserél a hazai csapat, Bergara helyére Ángel jön be.

80
    Real Madrid gólt szerzett!!
    SAMI KHEDIRA kap gyönyörű kiugratást és az ötösről a kapus mellett elgurítja a labdát.

78
    Martinéz laposan pontosan lőtte be a labdát, és GREIZMANN ANTOINEaz ötösről már nem tudott hibázni.

72
    Higuaín pontatlan lövéssel fejez be egy ígéretes helyzetet.

71
    A hazai csapat is cserélt, Castro helyére Ifran jön be

70
    Ismét madridi csere, Callejón helyére Özil jön be

69
    Greizman kap szép labdát, kicselezi a kapust és éles szögből az üres kapu mellé küldi a labdát

60
    Továbbra is folytatódik a madridi nyomás.

59
    Cserél a hazai csapat Illarra helyére Zurutuza jön be.

58
    CALLEJÓN JOSÉ elé tálal Kaká egy pontos labdát aki közelről biztosan küldi a labdát a hálóba.

57
    Egész más Real a második félidőben.

56
    Madridi szöglet következik

55
    Huguaín szóló, úgy nézet ki felvágták a tizenhatos vonala után a bíró nem ítél semmit.

54
    Higuaín kevergetett az ötös sarkánál, de nem tudta beadni a labdát.

53
    Kaka lövését blokkolják.

52
    Zavarják a Real játékosait a hazaiak a középpályán, de nem tudnak labdát szerezni.

51
    A madridiaknál eddig a meccs embere Diego Lopez.

50
    Agirretxe kap a tizenhatos sarkán egy jó labdát és keményen megcélozza a hosszú sarkot. Lopez bravúrosan véd.

49
    Továbbra se adja kölcsön a Madrid a labdát. Kaká lövésével végződik egy újabb támadás.

48
    A második félidő elején tartja a madridi csapat a labdát, Higuáín majdnem helyzetbe került.

47
    Modric lesre passzolja a labdát, Kaká volt lesen.

46
    A második félidőt a sötétzöld mezben játszó madridiak kezdték.

46

Jobban játszik a hazai csapat, de egy nagy védelmi hiba után a madridiak fordulhatnak egygólos előnnyel. Szimpatikus hazai teljesítményt láthat a hazai közönség. 15 perc szünet után folytatjuk a közvetítést.

42
    Ketten is az ötösön óriási helyzetben, de mindenki előtt elmegy a labda, Lopez kapus csak nézte hogy mi fog történni.

41
    Vetődve szépen véd egy pontos távoli lövést Lopez kapus.

40
    Kivágja a Real a labdát, továbbra is aktívabb a hazai csapat.

39
    Ismét Castro az, aki felhozza a labdát, Greizman lövése után hazai szöglet.

38
    Kifejelik a hazaiak a szögletet és már Castro indul is az újabb hazai támadással

32
    Bravo hosszú kirúgását Illarra szépen kezeli le, támad a hazai csapat. Martínez bead és Greizman elől mentenek szögletre.

31
    Modric és Kaká adogatnak, és végül elrontják, jöhet a hazai csapat.

30
    Prieto jó beadását húzza le Lopez kapus

29
    Harcol a hazai csapat,de eddig nem sikerül megtörni a madridiak védelmét.

25
    Hosszabb idő után madridi támadás, de csak egy könnyű ívelést kellett Bravo kapusnak védeni

24
    Harmadik hazai les egymás után. Ismét Griezman a bűnös.

23
    Lopez ismét munkában , kivetődik, de végül lest ítél a bíró.

22
    Hazai les, Greizman révén.

21
    Újabb Lopez bravúr, Agirretxe fejesét tolja a léc fölé.

20
    Nagy nyomás alatt a madridi védelem

19
    Castro szépen ment meg egy labdát, majd Greizman óriási helyzetben közelről Lopez kapusba fejeli a labdát.

18
    A nagy igyekezetben sok a pontatlanság a hazai csapatnál.

17
    Raul Albiol kirúgja a labdát, hazai bedobás következik

16
    Többet birtokolja a labdát a hazai csapat, próbálnak nyomást gyakorolni a madridi kapura.

15
    Martinéz jól szereli le Kakát, szögletet végezhet el a Madrid.

14
    Nagyon aktív a hazai csapat , de a madridiak jól védekeznek.

13
    Greizman vesz át lesen egy labdát

12
    Egy kisebb nyomás most a madridiak kapuja előtt.

11
    M.Gonzáles a másik oldalon nagy helyzetben Lopez kapus előtt az ötös sarkáról mellé rúgja a labdát.

10
    Madridi szöglet

9
    Szép madridi támadás, Modric szépen passzol Higuain elé, aki tovább adja , de Kaká pontatlanul fejezi be az akciót.

8
    A gól után támadásban a hazai csapat, Agirretxe óriási helyzetben átemeli a kapust, de a labda a kapu tetejére esik.

6
    A hazai hátvéd nagyot hibázik és GONZALO HIGUAÍN elé passzolja a labdát, és az kilövi a hosszú sarkot.

5
    Sok a pontatlanság eddig mindkét csapatnál, javarészt a középpályán folyik a játék.

4
    Gurigáznak a madridiak a középpályán a közönség fütyül.

3
    Pontatlan madridi erőleívelés. Kivágják a hazai védők, bedobás következik.