Valladolid – Real Club Celta de Vigo 0:2 (vége) | Valencia – Granada 1:0 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 3:3 (vége)
Málaga CF – La Coruňa 3:1 (vége) | Getafe CF – Rayo Vallecano 1:2 (vége) | RCD Espanyol – Barcelona 0:2 (vége)
Real Betis – Real Zaragoza 4:0 (vége) | Atlético Madrid – RCD Mallorca 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Levante 0:1 (vége)
Malaga CF
3:1 (1:0)
Deportivo La Coruňa
vasárnap 26.05.2013, 20:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Malaga a második félidőben mutatott játékával megérdemelten nyerte meg a mérkőzést és győzelmével karnyújtásnyira került a 6. hely megszerzéséhez, míg a Deportivo számára szerencsésen alakult a forduló és veresége ellenére még mindig a 17., még nem kieső helyről várhatja az utolsó fordulót. (21:56:21)

90+2
    Pizzi szabadrúgása a kapufán csattant majd Oliveria lövését Weligton fejelte ki a gólvonalról.

90+1
    Gamez kap sárga lapot.

90
    3 perc hosszabbítás lesz.

88
    Isco ívelt jó 35 méterről a kapura de Aranzubia résen volt és könnyen fogta a próbálkozást.

86
    Csere a Málaga CF-nél/nál: lemegy Joaquin, bejön Duda.

83
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Aythami, bejön Bergantinos.

80
    A Malaga gólt szerzett!
    ISCO a gólszerző!
    Isco forgatta meg Aythamit majd Aranzubia felett megszerezte a Malaga 3. gólját.

79
    Pizzi szöglete után Oliveria fejese kerülte le centikkel a kaput.

75
    A Deportivo gólt szerzett!
    SALOMAO a gólszerző!
    Pizzi badása után SALOMAO lövése átpattant Willy és a kapuban kötött ki.

74
    Oliveria gyengécske 28 méteres lövést könnyedén védte Willy.

73
    Joaquin keresztlabdája után Baptista lövését védte bravúrral Aranzubia.

71
    Joaqiun próbálta meglepni Aranzubiát egy 40 méteres váratlan emeléssel, de kisérlete csak kivülről zörgette meg a hálót.

70
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Silvio, bejön Salomao.

68
    Dominguez kap sárga lapot.

67
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Bruno Gama, bejön Oliveria.

66
    Csere a Málaga CF-nél/nál: lemegy Saviola, bejön Fernandez.

65
    BAPTISTA a gólszerző!
    Baptista testi erejét kihasználva elnyomta Ayozét és a kapuba lőtt.

64
    Saviola ugratta ki Baptistát de Aranzubia a kapujából kimozdulva mentett.

61
    Eliseu beadása után Isco emelkedett a legmagasabbra de fejese elkerülte a kaput.

58
    Csere a Málaga CF-nél/nál: lemegy Iturra, bejön Camacho.

56
    Saviola kapott nagyszerű kiugratást a bal szélen, centerezését Baptista rúgta kapura akrobatikus mozdulattal, Aranzubia szépen hárított.

55
    Iturra kapott sárga lapot.

54
    Pizzi beadása után Riki fejelhetett 8 méterről üresen a lapuval szemben de próbálkozása messze elkerülte a kaput.

53
    Vezetése birtokában a Malaga nem erőlteti a támadásokat, a Depor pedig nem tud helyzetbe kerülni,

50
    Pizzi 24 méteres szabadrúgása szállt el méterekkel a kapu fölött.

48
    rikit szerelte egy nagyszerű ámbár veszélyes becsúszással Weligton a Malaga 16-osán belül.

46
    Saviola védők mögé beívelt labdája volt hosszú Isconak.

46

Az első félidő helyzet nélkül zajlott mígnem a félidő utolsó percében Saviola kotorta be a labdát Aranzubia kapujába. Reméljük a második félidő eseménydúsabb lesz!

45
    SAVIOLA a gólszerző!
    Joaquin szabadrúgására érkezett Saviola, akinek már nem volt nehéz dolga és 3 méterről a kapuba lőtt.

44
    A mai játékát látva szinte hihetetlen hogy ez a Malaga negyeddöntős volt a BL-ben az idén.

41
    Pizzi oldalszabadrúgása után Riki fejelt, de Willy kapusnak mozdulnia sem kellett.

39
    Az eddigi 39 perc szinte helyzet nélkül telt el. Nagy a harc a középályán és sok a pontatlanság.

34
    Baptista cselezgetett a 16-oson belül majd Aranzubia kezébe ívelt.

32
    Valeron 20 méteres csavarása egy jó méterrel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

30
    Isco gyengécske 16 méteres lövést fogta Aranzubia.

27
    Egy kavarodás utána Depor 16-osán belül Baptista elé pattant a labda, aki 15 méterről Aranzubiába püfölte a labdát.

26
    Joaqiun beadása sikerült mélyre, ami így Aranzubia kezei kötött ki.

22
    Eliseu beadása után Demichelis gyengécske fejesét fogta könnyedén Aranzubia.

20
    Pizzi csinált egy cselt Gamez mellett és húzta meg a bal oldalon, de beadása magas volt Rikinek.

17
    Nem érződik a játék képén hogy mindkét csapatnak igazából csak a győzelem elfogadható.

15
    Joaquin szöglete után Demichelis érkezett a rövidre, de csúsztatása a kaput felett hagyta el a játékteret.

12
    Az utóbbi percekben jobbára a középpályán zajlik a játék.

9
    Gamez beadására Joaquin érkezett, de fejese elkerülte a kaput.

8
    Baptista 16 méterről leadott lövése kerülte el a jócskán a kaput.

7
    Iturra átadást Baptista vette át hosszan amit így Aranzubia kaparintott meg.

5
    Saviola húzott meg egy cselt a 16-oson belül Ayoze mellett, de a második már em sikerült, Zé Castro tisztázni tudott.

4
    Riki cselezett ki 2 Malaga védőt majd középre centerezett, amit Gamez mentett szögletre Valeron elől.

2
    Joaquin beadását Aranzubia csak másodszorra tudja megszelidíteni.

1

A spanyol labdarúgó bajnokság utolsó előtte fordulójának egyik legizgalmasabb meccsének ígérkezik a Malaga-Deportivo összecsapás. A Malaga az utóbbi 3 meccsén nyeretlen de még így is az Európa Liga selejtezőt érő 6. helyén áll, míg a Deportivonak egészen más okból fontos a meccs, hiszen a kiesés elkerülése ellen harcol a Depor. Vajon a Malaga vagy a Deportivo kerül közelebb célja eléréséhez? Mindez kiderül a 20:00-kor kezdődő közvetítésünkből.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.