Egri Fc – Győr 2:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége) | MTK Budapest FC – Debreceni VSC 3:1 (vége)
Fehérvár – Pécsi MFC 1:2 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:1 (1:1)
Budapest Honvéd FC
szombat 01.06.2013, 16:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Remek első félidő után, visszafogottabb másodikat játszottak a csapatok, amelyen igazságos döntetlen született.
    A Honvéd ezzel a döntetlennel megőrizte a harmadik helyet, ezzel jogot nyert az Európa Ligában való indulásra. (17:53:03)

92
    Még egy szöglet a Haladásnak, Radó adja be a labdát, Kemenes ismét megfogja.

91
    Diarra kap sárgát egy lerántásért.

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

90
    Szöglet a Haladásnak, Radó adja be a szögletet, amit Kemenes lehúz a levegőből.

89
    Schimmer jobb oldali beadását Lovric fejelte ki oldalra.

88
    A Haladás járatja ismét a labdát a középpályán.

87
    A Honvéd ahol csak tudja, húzza az időt, most is csigalassúsággal végez el egy szabadrúgást Lovric.

85
    Martinez beadását Zivanovic fejelte a kapu fölé.

84
    Szabadrúgáshoz jut a Honvéd a jobb szélen, 35 méterre a kaputól.

83
    Andorka felé egy indítás, de ez is hosszú lett, kirúgás a Honvédnak.

82
    Halmosi hosszú bedobását kifejelték a Honvéd védők, a mezőny felé.

80
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél: lemegy Diaby, bejön King.

79
    Martinez lökte el Gurjánt, szabadrúgás a Haladásnak. Gyurján beadása hosszú lesz, nem tudja kapura fejelni senki.

78
    Halmosinak lett hosszú egy indítás, bedobással jöhet a térfele közepétől a Honvéd.

77
    Gyurján üt bele kézzel a labdába, hogy el tudja vinni Alcibiade mellett, szabadrúgás a Honvédnak.

76
    Andorka kapott sárgát egy rosszul sikerült becsúszás után.

Kolarics László

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 29. Simon – 14. Vernes

Lapok:   76. Andorka (HAL) – 23. Zivanovic (HON), 91. Diarra (HON)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Mursits – Szakály(60.Halmosi), Ugrai(60.Kalász), Guzmics, Gyurján – Tóth P, Schimmer, Jagodics, Radó – Simon, Iszlai(73.Andorka)
    Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ignjatovic, Baráth Lovric, Vécsei(65.Diarra) – , Martinez, Hidi, Diaby(80.King), Alcibiade – Vernes(57.Nagy), Zivanovic

Játékvezetők: Fábián Mihály – Albert István, Berettyán Péter Tj.: Radványi Ádám