Görögország_dup – Paraguay 1:1 (vége) | Mali – Mexikó 1:4 (vége) | Ausztrália – Törökország 1:2 (vége)
El Salvador – Kolumbie 0:3 (vége)
Ausztrália
1:2 (0:0)
Törökország
péntek 28.06.2013, 20:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

A "C" csoport végeredménye:
    1. Kolumbia U20 5:1 7 pont
    2. Törökország U20 5:2 6 pont
    3. El Salvador U20 2:7 3 pont
    4. Ausztrália U20 3:5 1 pont (21:54:24)

Érdekes mérkőzést láthattunk ma este, az ausztrálok állták a sarat az első félidőben, majd a vezetést is megszerezték az 51. percben, de a törökök hamar egyenlítettek, és egy szemfüles góllal végül megnyerték a mérkőzést is.
    A csoport másik mérkőzésén Kolumbia 3-0-ra nyert, így a török válogatott a második helyen, míg Ausztrália a negyedik helyen zárt a csoportban.

92
    Silva lökte el Yokuslut, szabadrúgás a törököknek a félpályáról.

91
    Egy kicsit rákapcsoltak még az ausztrálok, hátha sikerül odaérniük a török kapu elé.

90
    Igyekeznek az ellenfél félpályáján tartani a labdát a törökök, had teljen az idő.

89
    Három perc lesz a hosszabbítás.

88
    A törökök megfordítják ezzel a góllal a mérkőzést, már csak pár percet kell kihúzniuk a győzelem megszerzéséért.

87
    Törökország gólt szerzett! 25 méterről YOKUSLU gyönyörűen emelte át a labdát a kicsit kint álló Izzo kapus felett.

85
    Csere a Ausztrália-nél/nál: lemegy Maclaren, bejön Pain.

84
    Ethem centikkel maradt le Öztürk beadásáról, így a labda keresztbe elment a kapu előtt.

83
    Szabadrúgás a törököknek a tizenhatos jobb sarkától 2 méterre.

82
    Gameiro kapott sárgát egy rossz ütemű becsúszás után.

80
    Szöglet az ausztráloknak, de a beadást kifejeli Cinemre, majd felszabadít a kapu elől Durmu.

78
    Silva remek lövése 22 méterről igencsak megdolgoztatta Özert, de sikerült védenie a kapusnak.

77
    A beadást ismét Izzo kapus üti ki , de most a mezőny felé.

76
    Szabadrúgás a hazaiaknak, a bal szélről, a beadást Izzo üti ki szögletre.

75
    Egy helyzet a másik oldalon is, de Taggart lövése 20 méterről nagyon mellé megy.

73
    Calhanoglu a bal szélen cselezgetett, de elakadt Donachieben.

72
    Csere Törökországnál: lemegy Sahin, bejön Akbunar.

71
    Sahin beadása a jobb szélről most nagyon hosszú lett, kirúgás a vendégeknek.

70
    Szöglet a törököknek, a beadást Turan a combjával irányította a kapu felé, de pontatlan volt a labda.

69
    Csere a Ausztrália-nél/nál: lemegy Williams, bejön Hoole.

68
    Sahin kiváló lövését a tizenhatos jobb sarkától Izzo ütötte fölé.

67
    Szöglet a törököknek, a labdát visszagurítja Öztürk, majd Sahin adja középre, de kifejelik a védők a labdát.

65
    Taggart felé egy beívelés , majd kiszorított helyzetből is sikerült kapura fejelnie, de Özer védett.

64
    Williams emelte középre a labdát a bal szélről, de mindenkinek hosszú lett.

63
    Brillante lövi kapura a labdát, de Özer könnyedén fogja.

62
    Szabadrúgás az ausztráloknak, 36 méterről.

61
    Izzo kapus remekül húzta le a labdát egy beadásnál Turan elől.

60
    Szöglet a másik oldalon, az ausztráloknak, a beadást Durmu vágja ki.

58
    Szöglet a törököknek, de a beadásnál Sahin már szabálytalan volt, szabadrúgás kifelé.

57
    Turan üresen állt a tizenhatoson belül, de Koyunlu passza után sokat várt így Donachie becsúszva szerelte.

56
    Többen is lőhettek volna az ausztráloktól, de mindig odaért egy védő lába a tizenhatoson beül.

54
    Gyors gólváltás után folytatódhat a küzdelem!

53
    Törökország gólt szerzett! A kifejelt labdát megszerezte CHALHANOGLU és a tizenhatos jobb sarkától hatalmas bombagólt rúgott a bal felső sarokba!

52
    Szöglet a törököknek, a beadást kifejeli Donachie.

51
    Ausztrália gólt szerzett!
    MACLAREN 14 méterről kilőtte a jobb felsőt, a védők nagyon üresen hagyták Williams beadásánál.

50
    Turannak lett hosszú ismét egy indítás, kirúgás az ausztráloknak.

49
    Csere Ausztrálianál: lemegy Galloway, bejön Silva.

48
    Gallowayt rosszul lépett, kifordult a bokája, ápolni kell.

47
    Yilmaz kapott sárgát mert letarolta Irvinet.

46
    Csere a Törökország-nél/nál: lemegy Akcakin, bejön Yilmaz.
    Csere a Ausztrália-nél/nál: lemegy Ucan, bejön Yokuslu.

46
    A törökök indították útjára a labdát a második félidőben.

46

Jól kezdett a Török válogatott, de az ausztrálok jól átvészelték az első 10 percet, majd egyenlővé vált a csata. Több helyzet volt mindkét oldalon, de nem sikerült betalálni egyik gárdának sem.
    A másik meccsen Kolumbia a félidőben 2-0-ra vezet, ezért a törökök már nem végezhetnek az első helyen, a második hely eddig biztos nekik.

45
    Turan jut lövési lehetőséghez, de 18 méteres lövése mellé megy.

43
    Sahin indul a kontrával, de lelassít, nincsenek érkező társai. Végül Turan elveszti a labdát Donachie mellett.

42
    Szöglet a másik oldalon, Ucannak sikerül kifejelnie a labdát.

40
    Szöglet ismét a törököknek, a beadást Izzo kapus kiöklözte.

39
    Koyunlu lőt fölé 16 méterről, egy kevéssel kerülte el a labda a kaput.

38
    Ozturknek sikerült kapura fejelnie a labdát, de centikkel fölé ment.

37
    A beadást most Chapman fejeli ki, jöhet az ismétlés.

35
    Pulgir beadását fejelte ki a kapu elől Donachie, szöglet a törököknek.

33
    Taggart maradt le egy kicsivel Williams beadásáról, ez is nagy helyzet lehetett volna.

32
    A törökök már visszavettek a tempóból, valószínűleg a másik meccs eredményének tudatában.

30
    Özer moszdult ki jól egy lecsorgó labdára, ami Williams beadásából jött.

29
    Sahin vissza passza után a felzárkózó Durmu beadása elakadt a védőkben.

27
    Gameiro próbálkozott egy távoli lövéssel, de jócskán mellé ment, kirúgás a házigazdáknak.

A másik mérkőzésen Kolumbia egy tizenegyesből szerzett góllal már 2-0-ra vezet.

25
    Nagy a csata a középpályán, sok a pontatlanság a játékban.

24
    Ucan hosszan tolta meg a labdát Chapman mellett, kirúgás az ausztráloknak.

23
    Az ausztrálok kijöttek a szorításból, volt már két nagy helyzetük is.

A csoport másik mérkőzésén a 21. percben szerzett góllal vezet Kolumbia , El Salvador ellen.

21
    Óriási helyzetet hagyott ki Gameiro!, Brillante jó passza után 16 méterről centikkel ment mellé.

20
    Özer bátran cselezgetett Taggartal szemben egy hazaadás után, de nem lett belőle baj.

18
    Szabadrúgás a törököknek, jó 35 méterről, de Calhanoglu izomból fölé lőtte.

16
    Sahin próbálkozott kapura lövéssel, de jócskán mellé ment a 20 méteres löket.

15
    Megvolt az első ausztrál helyzet, Geria középre adását Galloway 12 méterről lőtte kapura, de Özer bravúrral védett.

13
    Koyunlu felé egy jó keresztlabda,, de Izzo remekül mozdult ki a kapujából és tisztázott.

11
    Sahin jó indítást kapott a jobb oldalon, de Galloway gyorsabb volt most, szerelni tudta.

10
    Geria volt szabálytalan, szabadrúgás a törököknek a félpályától.

9
    Pilgir beadása hosszú lett Turannak, nem tudott kapura fejelni.

8
    Turan volt szabálytalan, szabadrúgás a félpályától az ausztráloknak.

6
    Egy kapura lövési kísérlet a másik oldalon is, de Taggart 24 méteres bombája fölé száll.

4
    Sahintól megvan a mérkőzés első kapura lövése is, de a tizenhatos jobb sarkától elengedett lövése Izzo kapus kezében landolt.

3
    A törökök szinte egész pályás letámadást alkalmaznak , nagyon agilisen kezdtek.

2
    Ozturk kicsit hosszan tolta meg a labdát a bal szélen, így kigurult az az oldalvonalon túlra.

1
    Ucan esett rosszul egy fejes után, de szerencsére nem kell ápolni.

1
    Az Ausztrál válogatott kezdte az első félidőt.

1

Ausztrália: Izzo – Brillante, Chapman, Galloway, Irvine – Williams, Taggart, Gameiro, Maclaren – Geria, Donachie

Törökország: Özer ─ Durmu,Cnemre ,Akcakin, Sahin ─Pulgir, Turan, Ucan, Calhanolu, Öztürk ─ Kerm

Játékvezetők: Garcia – Camargo, Morin.

A csoport jelenlegi állása:
    1. Kolumbia U20 2:1 4 pont

2. Törökország U20 3:1 3 pont

3. El Salvador U20 2:4 3 pont

4. Ausztrália U20 2:3 1 pont

A FIFA U20-as világbajnokság "C" csoportjában, a harmadik fordulóban, Ausztrália válogatottja a házigazda Török válogatottal játszik.
    A törökök jól kezdték a tornát, El Salvadort legyőzték 3-0-ra, majd egy szoros meccse Kolumbiától vereséget szenvedtek. Ausztrália az első mérkőzésén döntetlent játszott Kolumbiával, majd meglepetésre 2-1-re kikapott El Salvadortól.
    A mai mérkőzés már csak a törököknek fontos, hiszen ha ma nyernek és Kolumbia egy pontnál nem szerez többet akkor még a csoport első helyén is zárhatnak.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.