Görögország_dup – Paraguay 1:1 (vége) | Mali – Mexikó 1:4 (vége) | Ausztrália – Törökország 1:2 (vége)
El Salvador – Kolumbie 0:3 (vége)
Ausztrália
1:2 (0:0)
Törökország
péntek 28.06.2013, 20:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

A "C" csoport végeredménye:
    1. Kolumbia U20 5:1 7 pont
    2. Törökország U20 5:2 6 pont
    3. El Salvador U20 2:7 3 pont
    4. Ausztrália U20 3:5 1 pont (21:54:24)

Érdekes mérkőzést láthattunk ma este, az ausztrálok állták a sarat az első félidőben, majd a vezetést is megszerezték az 51. percben, de a törökök hamar egyenlítettek, és egy szemfüles góllal végül megnyerték a mérkőzést is.
    A csoport másik mérkőzésén Kolumbia 3-0-ra nyert, így a török válogatott a második helyen, míg Ausztrália a negyedik helyen zárt a csoportban.

92
    Silva lökte el Yokuslut, szabadrúgás a törököknek a félpályáról.

91
    Egy kicsit rákapcsoltak még az ausztrálok, hátha sikerül odaérniük a török kapu elé.

90
    Igyekeznek az ellenfél félpályáján tartani a labdát a törökök, had teljen az idő.

89
    Három perc lesz a hosszabbítás.

88
    A törökök megfordítják ezzel a góllal a mérkőzést, már csak pár percet kell kihúzniuk a győzelem megszerzéséért.

87
    Törökország gólt szerzett! 25 méterről YOKUSLU gyönyörűen emelte át a labdát a kicsit kint álló Izzo kapus felett.

85
    Csere a Ausztrália-nél/nál: lemegy Maclaren, bejön Pain.

84
    Ethem centikkel maradt le Öztürk beadásáról, így a labda keresztbe elment a kapu előtt.

83
    Szabadrúgás a törököknek a tizenhatos jobb sarkától 2 méterre.

82
    Gameiro kapott sárgát egy rossz ütemű becsúszás után.

80
    Szöglet az ausztráloknak, de a beadást kifejeli Cinemre, majd felszabadít a kapu elől Durmu.

78
    Silva remek lövése 22 méterről igencsak megdolgoztatta Özert, de sikerült védenie a kapusnak.

77
    A beadást ismét Izzo kapus üti ki , de most a mezőny felé.

76
    Szabadrúgás a hazaiaknak, a bal szélről, a beadást Izzo üti ki szögletre.

75
    Egy helyzet a másik oldalon is, de Taggart lövése 20 méterről nagyon mellé megy.