MFK Kosice – Debreceni VSC 4:1 (vége) | MFK Kosice – Debreceni VSC 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Raja Casablanca 3:2 (vége)
Gyirmót – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
MFK Kosice
1:0 (0:0)
Debreceni VSC
szombat 06.07.2013, 17:00 • Lokomotív stadion, Kassa • Felkészülési mérkőzések

Végül mindkét kassai 90 perc a hazaiak győzelmével végződött, a felkészülés kellős közepén járó Loki nem volt elég friss a találkozók megnyeréséhez vagy akár csak a döntetlen eléréséhez.
    Nehéz a két meccs alapján bárkit kiemelni a debreceniektől, az első meccsen talán Slimane Bouadla erőszakossága és S. Nikolic küzdőképessége, a másodikon Damahou atletikussága és a pálya minden szegletében otthonosan mozgó játéka, valamint Ferenczi jó teljesítménye marad meg mint pozitívum.
    Reméljük a Loki a felkészülés végére összeáll és a Strömsgodset ellen már jobb teljesítményt láthatunk a magyar kupagyőztestől.
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét! (18:59:26)

92
    Még egy szabadrúgás a végére, de ebből sem lett veszély a Kassa kapuja előtt!

90
    Két perc a ráadás.

88
    Már csak két perc ebből a nagyon gyengére sikeredett nemzetközi mérkőzésből!

86
    Tovább küzd a Debrecen az egyenlítő gólért.

85
    Kulcsár beadása után Ferenczi gyenge lövése kocogott a bal kapufa mellé.

84
    Egyéni akció végén Korhut Mihály 8 méterről vette célba a rövid alsó sarkot, Ruzinsky megint nagyot védett!

82
    Selim Bouadla 20 méterről lövés helyett emelni próbált, a kapus kint állt, a labda viszont kapu fölé szállt4

80
    Végre egy kis pörgés; Szakály lövésénél is a szlovák kapuvédő remekelt!

79
    Damahou 22 méteres, szép lövését védte, nem kevésbé szépen a cserekapus, Ruzinsky.

78
    Látszik a Loki teljesítményén, hogy Kondás Elemér vezetőedző még tegnap is két edzést vezényelt a csapatnak – fáradtak a fiúk!

76
    Sidibe az ötösön nem kapura, hanem visszafelé továbbította a labdát – oda lett a helyzet!

75
    Megint a kassaiak legjobbja, Duda adott be, de Trninic most ki tudta fejelni a labdát.

74
    Ferenczi beadását Kulcsár nem érte el az ötösön...

72
    Folytatódott a "csata".

71
    Ivószünet.

70
    Mikulás Tóth és Bukata akcióját nagy nehezen blokkolta a Loki védelme.

68
    Selim Bouadla nagyon gyengécske lövése kocogott a szlovák csapat kapuja mellé!

65
    Vajon az erősebb felállású Loki is vesztesen hagyja el a Lokomotív stadion gyepét?

64
    Csere a MFK Kosice-nél/nál: lemegy Tofiloski, bejön Ruzinsky. Új kapus tehát a kassaiaknál!

63
    A Kassa gólt szerzett!
    Gólszerző HASKIC. Vezet a Kassa! Duda beadása után Trninic nagyot hibázott, így a labda HASKIC elé került, aki 13 méterről, könnyedén lőtt Verpeczet becsapva a hálóba! 1-0

62
    Verpecz húzott le könnyedén egy kósza beadást.

61
    Megint egy debreceni lesgól.

60
    Kulcsár Tamás volt lendületes, de lerántották – viszont sárga nincs érte!

59
    Sajnos megint csak mezőnyjáték folyik a pályán!

57
    Szakály elvitte a kapus mellett a labdát és a hálóba gurított, de előtte az asszisztens már lesállást jelzett – nincs gól!

55
    Most többet birtokolja a labdát a hazai csapat – igazi helyzet nélkül.

53
    Brkovic rúgott bele Hovancíkba.

52
    Nem a játékosok felmentése a célunk, de a kavargó szél sem könnyíti meg a folyamatos játék kialakulását.

51
    Ferenczi beadását fejelte ki Kavka.

50
    Duda szöglete után Bukata lőtt – Verpecz megint védett.

49
    Duda 15 méteres, erős lövését védte Verpecz.

48
    Selim Bouadla próbált indítani, de sikertelenül.

47
    Tofiloski húzta le Ferenczi beadását.

A mai két kassai meccsről készült fényképeink, folyamatosan frissülő formában láthatóak facebook oldalunkon! MFK Kosice – DVSC

46

Ez a félidő nagyon gyenge volt, viszont Zsidai László sajnálatos sérülése még ennél is negatívabb! Innen is mielőbbi jobbulást kívánunk az egykori MTK focistának! Természetesen a mai utolsó kassai 45 percet is nyomon követhetik minálunk! Tartsanak velünk a szünet után is!

45
    Egy perc hosszabbítás lesz, de csak az ivószünet miatt.

44
    Ferenczi jobb oldali szögletét Brkovic fejelte mellé a hosszú saroknál.

43
    4 a 3 ellen vihette kapura a labdát a kassai csapat, de végül Damahou szerelni tudott.

41
    Viazanko volt nagyon veszélyes a jobb szélen, de beadását végül Brkic menteni tudta.

39
    Nagy Zoltán beadását könnyedén fejelték ki a hazaiak.

38
    Duda beívelt szabadrúgása után Basista elől mentettek a debreceniek.

36
    Láthatóan a Loki mostani csapatánek játékosai is Adamo Coulibalyt keresnék a labdákkal – nagyon hiányzik az elefántcsontparti-francia csatár!

35
    Szakály-Sidibe-Szakály háromszögelést követően Korhutot ugratták ki, aki éles szögből a hosszú sarok mellé lőtt!

34
    Ferenczit szerelték cselsorozata után.

33
    Kulcsár gyengére sikeredett beadása semmi gondot nem okozott a kassai védelemnek.

30
    Kevés a játék, láthatóan kissé tart egymástól a két csapat.

29
    Selim rögtön egy kisebb faulttal vétette észre magát.

27
    Csere a Debreceni Vasutas Sport Club-nél/nál: lemegy Zsidai, bejön Selim Bouadla.

26
    Ivószünetet tart a 11 kassai és az egyelőre továbbra is 10 Loki futballista.

24
    Sidibe fejelt haza egy labdát.

22
    Haskic beadása után mentett a debreceni védelem.

21
    Már hosszú percek óta emberhátrányban a Loki, Selim Bouadla továbbra is csak melegít...

20
    Duda lőtt 10 méterről mellé.

19
    Egyelőre tízen a pályán a vendégek, Zsidai már az öltözőben, Selim Bouadla melegít.

18
    Zsidai László sajnos nem tudja folytatni – hamarosan jöhet a csere!

16
    Damahou szerzett labdát a félpályánál, két védőt is becsapott, de lövését végül Tofiloski hárította.

15
    Zsidai fájlalja a derekát egy belépő nyomán – ápolni is kell Őt!

13
    Egyelőre a két tizenhatos között zajlik a játék.

10
    Eddig ennek a meccsnek gyengébb az irama, mint az elsőnek, viszont talán most nincs olyan meleg – vajon lesz -e azért ivószünet ezúttal is?

8
    Zsidai lőtt 20 méterről, ballal – kevéssel kapu mellé.

6
    Kulcsár Tamás lágy beívelését előbb Szakály Péter majd Korhut lőtte a védőfalba.

5
    Duda adott be balról, szabadrúgásból, de erről lemaradtak a kassai belsőcsatárok.

3
    Kulcsár nem tudta beadni jobbról a labdát, szorongatott helyzetből.

2
    Ezen a meccsen is tiszta pirosban játszik a hatszoros magyar bajnokcsapat, sárga kékben a kassai gárda!

1

Hamarosan kezdődik a mai nap második MFK Kosice-Debreceni VSC TEVA összecsapása, más összetételű együttesekkel. A Lokinak mindenképpen javítania kellene az első meccs eredményén, ami 4-1 lett a hazaiak javára! Tartsanak velünk, azonnal kezdünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 – kor kezdődik.
    Az Európa liga selejtezőjének második fordulójára – a norvég Stromsgödset elleni két mérkőzésre – no meg persze az OTP bank liga 2013-14-es szezonjának rajtjára készülő, Magyar Kupa győztes DVSC-TEVA, a szlovák Corgon liga ötödik helyezettjének, az 1997-98-as szezonban a Bajnokok ligájában is szerepelt MFK Kosicének otthonában játszik két nemzetközi előkészületi mérkőzést. Már az egy érdekesség, hogy a Loki a kassai Lokomotív stadionban lép pályára, az egymást követő két meccs pedig külön kuriózum. Természetesen a két 90 perc során mindkét szakvezető, Kondás Elemér és Ján Kozák is pályára küldheti szinte teljes keretét, így bemutatkozhat a Loki három legújabb szerzeménye, Cristian Bud, Joel Damahou és Lázár Pál is. A sérüléséből nemrég felépülő és eddig még csak egyedül készülő kapus, Nenad Novakovics most még biztosan nem állhat a háló elé! Ami természetesen még nagyon fontos – és ezt nem győzzük elégszer hangsúlyozni, amikor egy szlovák csapat lép pályára egy magyar ellen – az az, hogy a két mérkőzés kizárólag a sportról, a labdarúgásról kell, hogy szóljon és arról, hogy minél jobban szolgálja a magyar kupagyőztes felkészülését a várható nehéz tétmérkőzések előtt. Kedves olvasóink mindkét szombati, kassai találkozót nyomon követhetik élő, helyszíni, szöveges közvetítésünk segítségével. Jó szórakozást kívánunk!